Львів
FemiLux (ФеміЛюкс)

FemiLux (ФеміЛюкс)

add_box Акушерство Гінекологія Дієтологія Неврологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
FemiLux - медичний центр з турботою про здоров'я кожної жінки у вашій родині Наша місія - бути вашою підтримкою, турбуючись про жінку в будь-якому періоді її життя. Професіоналізм наших лікарів, комплесний підхід, емпатія гарантують якісну медичну допомогу та підтримку, створюючи атмосферу затишку та розуміння за буд-яких обставин. Ми надаємо послуги: консультації: акушер-гінеколога, дитячого та підліткового гінеколога, ендокринолога, уролога, нутриціолога, невропатолога. УЗД малого тазу, вагітності всіх термінів, молочних залоз, черевної порожнини, щитовидної залози, урологічне. Масаж ручний лікувальний та доглядовий
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Туган-Барановського 9на карті
Личаківський
0.0

Медцентр надає допомогу дівчатам та жінкам від 1 року життя до менопаузального віку, для комплексного лікування ведуть прийом ендокринолог, невропатолог, уролог, нутриціолог, масажист.

Консультуємо вагітних , пацієнток з порушенням менструального циклу, менопаузальними скаргами, ендометріозом, патологією шийки матки, міомою; ендокринними розладами, цукровим діабетом, захворюваннями щитовидної залози, наднирників, ожирінням та розладами харчової поведінки, урологічними проблемами, неврологічними розладами різного ряду.

Для догляду та корекції стану тіла пропонуєм усі види лікувального та оздоровчого масажу, тейпування.