Львів

Сегедій Лідія Ігорівна
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Франківський
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог Палига Ігор Євгенійович на Doc.ua
Ігор Євгенович першим в Україні допоміг досягти вагітності після процедури заморожування ембріонів методом вітрифікації. Більш того, Ігор Євгенович першим у Західній Україні здійснив ряд складних репродуктологічних процедур. Своїм досвідом лікар ділиться на різноманітних форумах, конференціях, радіо- та телепередачах, у наукових статях.
Альтернатива, клініка репродукції людини
вул. Героїв УПА, 73на карті
Кульпарков
Виклик додому
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Солига Галина Миколаївна на Doc.ua
Лікар гінеколог. Спеціалізується на лікуванні ерозії шийки матки, дисплазії шийки матки, лікуванні бактеріального вагінозу, лікуванні кольпіту і ін.
Оксфорд Медікал на вул. Зубрівська
вул. Зубрівська, 21на карті
Сихівський
Оксфорд Медікал на вул. Чорновола
пр. В. Чорновола, 45А, корпус 9на карті
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Наунко Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, запальних захворюваннях органів малого тазу, ендометріозу, кіст яєчників, післяпологових травм, нетримання сечі, опущенні/випадінні органів малого тазу, фіброміомі матки. Консультує з приводу непліддя, планування вагітності, зниження лібідо, атрофічних процесів в менопаузі. Володіє інтимною контурною пластикою(післяродове відновлення), методикою радіовидалення ерозій, кондилом.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Гуменецький Ігор Євгенійович на Doc.ua
Ігор Євгенович має величезний досвід у сфері корекції жіночого та чоловічого непліддя будь-яких форм. Лікар виконує різноманітні діагностичні та лікувальні оперативні втручання за допомогою сучасних лапароскопічних та мініінвазивних методик.
Альтернатива, клініка репродукції людини

Консультація з питань непліддя - 200 грн., консультація акушера-гінеколога - 300 грн.

вул. Героїв УПА, 73на карті
Кульпарков
Виклик додому
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Гнаткова (Чолас) Елені Ніколаос на Doc.ua
Елені Ніколаос проводить ультразвукові дослідження, лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. Займається підбором протизаплідних засобів, лікуванням урогенітальних інфекцій, ерозії шийки матки, гормональної дисфункції. Веде вагітних, пологи, асистує на операції кесаревого розтину, при лапароскопічних, порожнинних оперативних втручаннях
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Прикупенко Олена Вікторівна на Doc.ua
Олена Вікторівна є дипломованим акушером-гінекологом, який виконує увесь спектр сучасних оперативних втручань у гінекології невідкладного, реконструктивного, діагностичного та лікувального характеру. Серед них, операції з видалення новоутворень та пухлин яєчників, відновлення прохідності маточних труб, оперативна гістероскопія та ін.
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Стружинська Ірина Богданівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається лікуванням дисгормонального стану у жінок та дівчат. Спеціаліст проводить консультації з планування сім'ї, спеціалізується на підготовці до пологів жінок, корекції патологічних станів вагітності, комплексного ведення вагітності тощо.
Novo (Ново)
вул. Пилипа Орлика, 4на карті
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Павлів-Салик Наталія Омелянівна на Doc.ua
Кваліфікований спеціаліст, в пріорітетні напрями роботи якого входить діагностика та профілактика патологій жіночої репродуктивної системи. Наталія Омелянівна проводить лікування доброякісніх новоутворень жіночих статевих органів, а також інф'екційних та запальних захворювань в області гінекології
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Жемела Олена Михайлівна на Doc.ua
Жемела Олена Михайлівна
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Франківський
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right