Львів
Медичний центр «Новодерм»

Медичний центр «Новодерм»

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Психотерапія Терапія Трихологія ... ще
НОВОDЕРМ – це медичний центр, який має європейську якість обслуговування; особливе ставлення до кожного пацієнта; науковий підхід та інноваційність, а також співпрацю із провідними спеціалістами та наявність якісного сучасного обладнання
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сахарова, 82на карті
Франківський

«Новодерм» — це сучасний медичний центр, який спеціалізується на європейській якості обслуговування. Тут практикують індивідуальний підхід до лікування кожного свого пацієнта. У центрі працюють провідні фахівці, використовуючи сучасне якісне обладнання

Переваги клініки «Новодерм»: інноваційність і науковий підхід, європейська якість обслуговування, більше 10 років успішної роботи, провідні фахівці та сучасне обладнання, особливий підхід до лікування кожного.

У 2014 році медичний центр двічі був нагороджений сертифікатами: «Лідер галузі».

Центр «Новодерм» пропонує комплекс дієвих і революційних процедур у сферах:

• дерматології;
  • трихологої;
  • лазерної медицини;
  • подології;
  • хірургії.

Фахівці медичного центру «Новодерм» використовують науковий підхід і відкриті до різних інновацій. Завдяки цьому, в установі пропонують широкий комплекс косметологічних процедур, що дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Весь колектив клініки щороку проходить курси підвищення кваліфікації - це дозволяє досягти точної лікарської діагностики та якісного кінцевого результату.

В медичному центрі постійно проходять акції в гінекології, дерматології, трихології та інших направленнях.

Цінова політика клініки порадує пацієнтів. Адже, тут ціна на консультацію спеціаліста стартує від 300 грн, а на діагностику від 80 грн, маніпуляції в дерматоонкології будуть коштувати від 90 грн і вище, залежатиме від місця локалізації і розмірів. Тому у вас буде можливість поспілкуватись із спеціалістами, пройти діагностику та видалити новоутворення на шкірі за приємною ціною.

Вікторія 18 Квітень 2024
Були на прийомі у лікаря Висоцького Антона. Все було добре, візитом до лікаря задоволені
Марія 11 Квітень 2024
Мені все сподобалося, в клініці гарно, прийняли швиденько і вчасно, прийом у лікаря сподобався, я всім задоволена
Оксана 10 Квітень 2024
Я задоволена. Лікар ввічлива, професійна, дала поради.  Прийом відбувся вчасно, не чекала, персонал ввічливий
Верде 08 Квітень 2024
Дуже сподобалось, що в клініці працює персонал, що володіє різноманітними мовами, і є можливість отримати допомогу людині, що не розуміється українською. Тому залишились дуже задоволеними.
Людмила 05 Квітень 2024
В клініку зверталась другий раз, клініка змінилася, клініка дуже красива. Зауважень взагалі не було