Львів
ДВ, медичний центр

ДВ, медичний центр

add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Мамологія Неврологія ... ще
Медичний центр «ДВ» був створений 1998 року. Це перша приватна клініка Львова. Вона розташована в центрі міста і надає комплексну медичну допомогу як дорослим так і дітям
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Дорошенка, 65на карті
Галицький

У медичному центрі «ДВ» займаються лікуванням хвороб гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного, терапевтичного, мамологічного, гастроентерологічного, ендокринологічного та неврологічного профілей.

До послуг пацієнтів медичного центру –  сучасне обладнання, кваліфіковані лікарі та привітний персонал.

Основи роботи клініки

Клініка пропонує:

• висококваліфіковану лікарську консультацію;
  • комплексну діагностику в лабораторних умовах;
  • УЗ дослідження;
  • встановлення діагнозу;
  • призначення лікування та профілактика не виходячи за межі закладу;
  • послуги медичної сестри для догляду за пацієнтами;
  • патронаж вагітних (лікар контролює вчасну здачу аналізів та проходження обстежень);
  • послуги масажиста.

В «ДВ» приймають лікарі таких спеціальностей:

• гінеколог (діагностування та лікування гінекологічних та акушерських проблем різної етіології та ступеня важкості);
  • уролог (займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань сечових шляхів, уретриту, простатиту, аденоми простати, циститу, пієлонефриту, TORCH інфекцій, безпліддя, фімозу та проведення оперативного лікування);
  • дерматовенеролог  (займається лікуванням вугрової висипки, грибкових захворювань, дерматитів, екземи, алопеції, псоріазу вірусні захворювання шкіри, патогістоморфологічна діагностика, біопсія шкіри, фізіотерапевтичне лікування, кріотерапія, лазеротерапія та ін.);
  • мамолог (консультації, діагностика, формування індивідуальних схем лікування пункційна біопсія; лікування дефектних післяопераційних рубців; сучасне оперативне лікування);
  • ендокринолог (займається лікуванням діабету, встановлення інсулінових помп та навчання хворих, лікування захворюваннь щитоподібної залози, лікування ендокринного непліддя, діагностика та лікування гіперпролактинемічного синдрому, хвороб наднирників);
  • психотерапевт (спеціалізується на позбавленні від страхів, тривог, безсоння, дратівливості, депресії, неврозу, неврастенії і ін.);
  • терапевт (діагностика, лікування, реабілітація та профілактика серцево-судинних систем, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, контроль за станом здоров’я, інтерпретація аналізів. Корекція та контроль профілактично-лікувальних заходів, призначених раніше, застудні захворювання та ГРВІ);
  • невропатолог для дорослих та дітей;
  • судинний хірург ( консультації, призначає лікування варикозно розширених вен, проводить склеротерапію);
  • послуги УЗ спеціаліста (дорослі та діти):
    • малого тазу — 3D, 4D, HD Life;
    • молочних залоз;
    • еластографія;
    • УЗД вагітних – 3D, 4D, HD Life;
    • щитоподібної залози;
    • сечостатевої системи, калитки, простати;
    • органів черевної порожнини;
    • УЗД нирок;
    • УЗД органів шлунково-кишкового тракту.

Обладнання, що використовується в центрі «ДВ»:

• апарат ультразвукової діагностики в цілях дослідження внутрішніх органів, систем. Дозволяє відстежити функціонування органів, виявити структурні зміни в них, простежити розвиток патологічних процесів
  • кольпоскоп — для візуального огляду піхви і шийки матки, процедура проводиться за допомогою високоточної оптичної лінзи, яка знаходиться в кольпоскопі
Віктор 05 Квітень 2024
В клініці все гарно і акуратно, але ціни задорогі як для консультації й взагалі. Консультація у лікаря була чудова, до лікаря немає ніяких претензій.
Любов 04 Квітень 2024
Сподобалось обслуговування.
Олена 19 Березень 2024
Сподобалася клініка.Все було чудово у цій клініці.Все пройшло добре.
Оксана 07 Березень 2024
Клініка сподобалася. У клініці всі дуже привітні, зразу вирішують ту проблему з якою ти прийшов.
Ангеліна 22 Лютий 2024
Лікар, Миронович Богдан Тадейович, дуже досвідчений, гарно вразив. Ми не очікували, що на першому прийомі буде настільки чітко описана наша ситуація і проблема, з якою ми стикнулися. Я дуже вдячна лікарю за консультацію