Сторінка 5: Лікарі функціональної діагностики в Києві

Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Дац  Ірина Михайлівна на Doc.ua
Консультація від639 грн
Ірина Михайлівна спеціалізується на проведенні функціональної та УЗ-діагностики.
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Мороз  Лариса  Євгенівна на Doc.ua
Консультація
Лариса Євгенівна – лікар ультразвукової та функціональної діагностики зі стажем роботи 15 років. Виконує УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, плевральних порожнин, легень, судин. Також проводить ЕКГ та трансторакальну ехокардіографія + доплерографія серця.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Кравченко Світлана Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в таких напрямках, як: кардіологія, сімейна медицина, і функціональна діагностика. Веде прийом дорослих і дітей у віці від 3-х років, проводить консультативний прийом кардіологічних пацієнтів, ЕКГ діагностику дорослих і дітей, консультує з питань вакцинації і т. д.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Шклянка Інга Володимирівна на Doc.ua
Лікар кардіолог першої категорії Шклянка Інга Володимирівна, лікує пороки серця, кардіоміопатії різного генезу, ішемічну хворобу серця, симптоматичну і есенційну артеріальну гіпертензію, порушення ритму. Електрокардіограма, ехокардіографія, холтерівське моніторування ЕКГ і АТ - методики в кардіодіагностиці, які виконує даний фахівець.
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Бризгалов Олексій Юрійович на Doc.ua
Бризгалов А.Ю. спеціалізується на високоточній діагностиці серця і судин за допомогою УЗД і доплерографії. Так, доктор проводить ЕхоКГ, доплер вен і артерій кінцівок, а також УЗД органів травної системи і ін.
Лікар Лікар функціональної діагностики Надоненко Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики, має вищу категорію, проводить діагностику хвороб нервової системи у дітей і дорослих (в тому числі епілепсії, неепілептичних пароксизмальних станів) шляхом електроенцефалографії, нічного ЕЕГ-відеомоніторингу, а також зорових і слухових викликаних ЕЕГ-потенціалів
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Ігнатова Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна спеціалізується на проведенні функціональної діагностики у дітей: електрокардіографії, добового моніторування артеріального тиску.
Лікар Кардіолог, Терапевт, Лікар функціональної діагностики Музиченко Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - кардіолог, терапевт, лікар функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з терапевтичними захворюваннями, проблемами серцево-судинної системи. Лікар застосовує сучасні методи діагностики та лікування широкого спектру хвороб серця і судин. Світлана Вікторівна виконує функціональну діагностику: електрокардіографію, добове моніторування артеріального тиску
Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики, Вертебролог Белущенко Дмитро Сергійович на Doc.ua
Невролог першої категорії, фахівець з ЕНМГ (електронейроміографія). Крім того, проводить голкову ЕМГ, транскраніальную доплерографію, працює в такій області медицини, як вертеброневрологія.
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Сопічева Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Проводить ультразвукову діагностики різних органів
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right