Сторінка 5: Лікарі функціональної діагностики в Києві

Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог, Сімейний лікар Плахотна Тетяна Василівна на Doc.ua
Кваліфікований кардіолог, володіє сучасними методиками діагностики та лікування серцево-судинних захворювань і успішно застосовує їх у щоденній практиці. Володіє методиками зняття і розшифровки ЕКГ, ЕХО-кардіографії, велоергометрії, проводить і описує результати холтерівського моніторування серцевої діяльності. Призначає сучасні схеми лікування, тривалий час спостерігає пацієнтів з хронічною патологією
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Кравченко Світлана Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в таких напрямках, як: кардіологія, сімейна медицина, і функціональна діагностика. Веде прийом дорослих і дітей у віці від 3-х років, проводить консультативний прийом кардіологічних пацієнтів, ЕКГ діагностику дорослих і дітей, консультує з питань вакцинації і т. д.
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках
вул. Єлизавети Чавдар, 2, оф. 1на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Шклянка Інга Володимирівна на Doc.ua
Лікар кардіолог першої категорії Шклянка Інга Володимирівна, лікує пороки серця, кардіоміопатії різного генезу, ішемічну хворобу серця, симптоматичну і есенційну артеріальну гіпертензію, порушення ритму. Електрокардіограма, ехокардіографія, холтерівське моніторування ЕКГ і АТ - методики в кардіодіагностиці, які виконує даний фахівець.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Михайлищук Валерій Іванович на Doc.ua
Кардіолог, ехокардіографіст, має вищу лікарську категорію, вільно володіє французькою мовою, займається діагностикою та терапією порушень провідності і ритму серця, ішемічної хвороби, гіпертонії.
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Бризгалов Олексій Юрійович на Doc.ua
Бризгалов А.Ю. спеціалізується на високоточній діагностиці серця і судин за допомогою УЗД і доплерографії. Так, доктор проводить ЕхоКГ, доплер вен і артерій кінцівок, а також УЗД органів травної системи і ін.
Приватний кабінет кардіолога Бризгалова Олексія Юрійовича
вул. Госпітальна, 18на карті
Святошинськийм. Святошин
Виклик додому
Лікар Лікар функціональної діагностики, Фізіотерапевт, Сімейний лікар, УЗД-фахівець, Педіатр Негрієнко Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Доктор веде прийом дітей і дорослих по терапевтичному напрямку, а також консультує в області фізіотерапевтичного лікування і реабілітації. Проводить всі основні види фізіопроцедур. Підбирає індивідуальні відновлювальні програми. Практикує методику нейрореабілітації апаратного біоуправління
Лікар Лікар функціональної діагностики Надоненко Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики, має вищу категорію, проводить діагностику хвороб нервової системи у дітей і дорослих (в тому числі епілепсії, неепілептичних пароксизмальних станів) шляхом електроенцефалографії, нічного ЕЕГ-відеомоніторингу, а також зорових і слухових викликаних ЕЕГ-потенціалів
Неврологічна клініка доктора Яценко

Электроэнцефалография – 430 грн.

Ночной ЭЭГ-видеомониторинг – 5 000 грн.

Вызванные (зрительные и слуховые) ЭЭГ-потенциалы – 530 грн.

вул. Богомольця, 4на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Виклик додому
Лікар Лікар функціональної діагностики, УЗД-фахівець, Педіатр Ігнатова Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна спеціалізується на проведенні функціональної діагностики у дітей: електрокардіографії, добового моніторування артеріального тиску.
Клиника Soft Medical
Консультація педіатра – 650 грн!
вулиця Родини Крістерів, 20на карті
Подільськийм. Нивки
Амеда на Оболоні
Оболонська набережна, 1, корпус 3на карті
Оболонський
Лікар Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики Кучерова Ганна Олексіївна на Doc.ua
Спеціаліст з сімейної медицини. Володіє всіма сучасними методами діагностики (ЕКГ, ЕХО, холтерівське моніторування, отоскопія, офтальмоскопія), проводить лікування і профілактику хвороб серця, нирок, шлунково-кишкового тракту, органів дихання, а також ГРВІ.
Лікар Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Круте Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, сімейний лікар. Успішно займається лікуванням патологій органів серцево-судинної системи - ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, стенокардії. Проводить консультативний прийом по лікуванню і профілактиці сезонних хвороб - ГРВІ, грипу, алергії та ін. захворювань.