Сторінка 6: Лікарі функціональної діагностики в Києві

Лікар Кардіолог, Терапевт, Лікар функціональної діагностики Капталан Андрій  Михайлович на Doc.ua
Андрій Михайлович – кандидат наук, заслужений лікар України. Спеціалізується на кардіології, терапії, проведенні функціональної діагностики. Лікар лікує такі захворювання, як: ішемічна хвороба серця, вроджені вади серця набуті вади серця, порушення ритму серця, гіпертонічне захворювання, ожиріння, метаболічний синдром.
Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Криворучко Володимир Станіславович на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Володимир Станіславович - професіонал в галузі дитячої неврології. Виконує електроміографію стимуляційних і голкову. Призначає фізіотерапевтичне лікування пацієнтам зі скаргами на біль спині і шиї, мігрені. Надає допомогу при епілептичних припадках і судомах, інфекційних ураженнях нервової системи
Лікар Лікар функціональної діагностики Попєнашкіна Галина Олександрівна на Doc.ua
Галина Олександрівна лікар вищої категорії з досвідом роботи понад 50 років. Спеціалізується на проведенні функціональної діагностики.
Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Чеботарьова Лідія Львівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
"Невролог вищої категорії, професор, доктор медичних наук. Начальник відділу нейрофізіології. Стаж - 44 роки. Віце-президент Асоціації клінічних нейрофізіологів. Діагностує захворювання мотонейронів, радикулопатії, травм і захворювань нервової системи, невропатії, порушень нервово-м'язової передачі. Має 4 патенти на винахід. "
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Вітковська Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, приймає пацієнтів передопераційного і післяопераційного періоду з вродженими і набутими вадами серця. Для діагностики захворювань проводить ехокардіографію серця і пренатальну діагностику
Лікар Лікар функціональної діагностики Рей Євгенія Сигизмундівна на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики вищої категорії, основний напрямок роботи - ехокардіографія серця, дослідження функціональної та морфологічної складової нормальної роботи серця.
Лікар Лікар функціональної діагностики Мартиненко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Спеціаліст встановлює ступінь порушення функції різних органів і фізіологічних систем організму на основі вимірювання фізичних, хімічних або інших об'єктивних показників
Лікар Лікар функціональної діагностики Вітренко Надія Пилипівна на Doc.ua
Лікар Лікар функціональної діагностики Кобзар Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Савинская Наталія Борисівна на Doc.ua
Наталя Борисівна проводить прийом пацієнтів із застосуванням сучасних методик УЗД-діагностики. Пріоритетні області діагностики лікаря - порушення роботи серця і судин, головного мозку, що дає можливість підібрати необхідні схеми лікування.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 9 chevron_right