Сторінка 9: Лікарі функціональної діагностики в Києві

Лікар Лікар функціональної діагностики Романенко Ірина Валентинівна на Doc.ua
Завідуюча клініко-діагностичної лабораторії Медичної клініки «ВЕРДЕ», лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст з клінічної лабораторної діагностики. Проводить біохімічний і загальний аналіз крові при захворюваннях вірусної, бактеріальної етіології, анеміях, інфекційному мононуклеозі; аналіз сечі для діагностики багатьох захворювань, в першу чергу, сечостатевих органів; аналіз калу для діагностики і контролю лікування різних захворювань органів травлення
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Лікар функціональної діагностики Неділько  Катерина  Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна лікар функціональної діагностики з досвідом роботи більше 26-ти років.
Лікар Лікар функціональної діагностики Буханевич Віра Михайлівна на Doc.ua
Завідуюча лабораторією стаціонару, лікар-біохімік вищої категорії спеціалізується на лабораторній діагностиці захворювань сечостатевої, травної та імунної системи. В її компетенцію також входять цитологічні дослідження і клінічна біохімія
Лікар Лікар функціональної діагностики Миколенко Марина Валеріївна на Doc.ua
Марина Валеріївна-лікар функціональної діагностики вищої категорії, здійснює прийом дорослих і дітей
Лікар Лікар функціональної діагностики Казарова Світлана Вікторівна на Doc.ua
Досконало володіє декількома інструментальними діагностичними дослідженнями. Грамотно визначає ступінь функціональних порушень серця і судин, що дозволяє лікарям встановити точний діагноз і підібрати відповідне лікування.
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Носова Надія Михайлівна на Doc.ua
Спеціалізована медико-санітарна частина №11
ул. В. Гетьмана, 3на карті
Солом'янський
Лікар Лікар функціональної діагностики Стаценко Світлана Віталіївна на Doc.ua
Світлана Віталіївна є фельдшером-лаборантом вищої категорії, здійснює медичний огляд, надає стаціонарну, амбулаторну допомогу пацієнтам при різних захворюваннях. Проводить всі види діагностики, веде спостереження і контроль за станом пацієнтів з хронічними хворобами
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Щеголь   Марина Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії, спеціалізується на функціональній та ультразвуковій діагностиці. Проводить аналіз даних електрокардіографії, спірографії, холтерівського моніторування ЕКГ, трансторакальної ехокардіографії + доплерографії серця у дорослих.
Лікар Лікар функціональної діагностики, УЗД-фахівець Шпаківська Олена Вікторівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар функціональної діагностики, займається проведенням ЕКГ, ЕхоКГ, УЗД з доплерографією, дуплексним скануванням судин і м'яких тканин і т.д.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Савченко  Наталія  Анатоліївна на Doc.ua
21рік досвіду
Наталія Анатоліївна спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, ІХС, аритмії, серцева недостатність та ін. Також лікар проводить ЕКГ, холтерівське моніторування ЕКГ, ЕхоКГ, ДМАТ.