Сторінка 8: Лікарі функціональної діагностики в Києві

Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Бірюков Анатолій Анатолійович на Doc.ua
Доктор має досвід роботи більше 30 років. Спеціалізується на сучасних методах діагностики та лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Є членом асоціації фахівців з кардіоторокальної, ендоваскулярної хірургії.
Лікар Лікар функціональної діагностики Рей Євгенія Сигизмундівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар функціональної діагностики вищої категорії, основний напрямок роботи - ехокардіографія серця, дослідження функціональної та морфологічної складової нормальної роботи серця.
Достомед
вул Кіквідзе 28ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Лікар функціональної діагностики Мартиненко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Спеціаліст встановлює ступінь порушення функції різних органів і фізіологічних систем організму на основі вимірювання фізичних, хімічних або інших об'єктивних показників
Лікар Лікар функціональної діагностики Вітренко Надія Пилипівна на Doc.ua
Лікар Лікар функціональної діагностики Кобзар Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар Лікар функціональної діагностики, УЗД-фахівець Савинская Наталія Борисівна на Doc.ua
Наталя Борисівна проводить прийом пацієнтів із застосуванням сучасних методик УЗД-діагностики. Пріоритетні області діагностики лікаря - порушення роботи серця і судин, головного мозку, що дає можливість підібрати необхідні схеми лікування.
Амеда на Златоустівській
вул. Златоустівська, 16на карті
Ендокрин Медікал
вул. Володимирська, 69на карті
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Лікар Лікар функціональної діагностики Бобер Наталія Борисівна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Безнісько Віктор Миколайович на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики вищої категорії, УЗ-діагност. Проводить енерго інформодіагностіку всього організму, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та нирок.
Лікар Лікар функціональної діагностики Модзелевська Наталія Борисівна на Doc.ua
Лікар Невролог, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Лущик Уляна Богданівна на Doc.ua
Лікар-невролог, доктор медичних наук, член-кореспондент Академії технічних наук України, проводить комплексне лікування серцево-судинних і психоневрологічних захворювань, дотримуючись принципів індивідуального підходу до кожного пацієнта з використанням сучасних методик і досягнень доказової медицини.