Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Селезньова Ольга Іванівна на Doc.ua
Консультація від739 грн
Ольга Іванівна проводить електроенцефалографію, доплерографія судин голови і шиї, електрокардіографію, луна-енцефалографію. Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці при різних захворюваннях, затримці психічного, мовного розвитку у дітей, дитячому аутизмі, порушеннях мозкового кровообігу у дорослих, дітей, розумової відсталості. Лікує неврологічні розлади дитячого віку, включаючи перинатальну енцефалопатію та її наслідки в рамках реабілітаційної програми медичного центру
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 25 відгуків

Матвій 04 Квітень 2024
Все нам доступно пояснили, зробили призначення, прийомом задоволені, дякую.
Валентин 22 Лютий 2024
Сподобалось обслуговування, компетенція лікаря, гарно усе пояснила, усе пройшло добре.
Софія 04 Жовтень 2023
Софія 06 Липень 2023
Дмитро 03 Липень 2023
Даниил 23 Вересень 2022
Злата 27 Січень 2022
Я не доктор, но мне показалось что нам хотели навязать все услуги что есть в клинике.
Аноним 09 Листопад 2021
Егор 30 Вересень 2021
Направлено до клініки
Милана 14 Січень 2021
Консультація та огляд коштували не маленькі кошти. При тому мені постійно казали що треба швидше. Швидче заходити, швидче розмовляти. Було якось зкомкано  і не дуже сподобалось що мені продавали якісь послуги, по типу кислородного вакума. Дуже дивні доп послуги, я в них не побачила ніякої користі. І мені не було пояснення так щоб я це могла дома робити.  Мені зразу запропонували за доп оплату якісь курси. При тому що в мене здорова дитина.
1 2 3