Сторінка 11: Лікарі функціональної діагностики в Києві

Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Ковтун  Олена  Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна – лікар невропатолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних захворювань неврологічного профілю. Також лікар проводить паравертебральні та корінцеві блокади.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Понич Наталія Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст в області проведення ехокардіографії, лікар функціональної діагностики, має першу категорію, здійснює трансторакальну, черезстравохідну, тривимірну ехокардіографію, електрокардіографію, а також стрес-ехокардіографію.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Лікар функціональної діагностики, Терапевт Сич Наталія Михайлівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець, в коло професійних інтересів якого входить проведення функціональної діагностики і лікування патологій різнобічного походження, зокрема простудних захворювань і порушень серцево-судинної системи.
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Тараненко Тамара Вікторівна на Doc.ua
Доктор Тараненко Т.В. є досвідченим фахівцем в області ультразвукової та функціональної діагностики. Тамара Вікторівна неодноразово виступала на ТБ-передачах (ТРК «Київ», програми «Добрий вечір»), її авторству належить патент по новому способу терапії склеродермії у дітей.
Неврологічна клініка доктора Яценко

Допплерография сосудов головы – 370 грн.

Допплерография сосудов шеи – 370 грн.

Допплерография сосудов верхних конечностей – 740 грн.

Допплерография сосудов нижних конечностей – 740 грн.

вул. Богомольця, 4на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Виклик додому
Лікар Психіатр, Нарколог, Лікар функціональної діагностики Славинська  Євгенія Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст займається лікуванням хронічних психічних захворювань, всіх видів депресій, невротичних розладів, страхів, фобій, тривожних станів, сексуальних порушень, епілепсії, безсоння, суїцидальних спроб та нав'язливих думок. Усуває складнощі з концентрацією уваги.
Лікар Лікар функціональної діагностики, Сімейний лікар Панов Сергій Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині та функціональній діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ГРВІ, гастрит, ангіна, кропив'янка, бронхіт
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Трофимець (Іванченко)  Юлія  Олександрівна на Doc.ua
Юлія Олександрівна – лікар кардіолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування гіпертонічно хвороби, ішемічної хвороби серця (стенокардія, гострий коронарний синдром, інфаркт міокарда) та кардіалгій, аритмій. Також лікар проводить ЕКГ- дослідження, проведення оцінки отриманих результатів, розбір спірних випадків, УЗД-діагностику.