Біла Церква
Клініка ЦСМ у Білій Церкві

Клініка ЦСМ у Білій Церкві

add_box Гінекологія Кардіологія Логопедія Неврологія Ортопедія Педіатрія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільна клініка для усієї родини, надаємо послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, з багаторічним досвідом роботи. Проводимо фізичну та психологічну реабілітацію, лабораторні дослідження, функціональну та ультрозвукову діагностики.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Млинова, 37Ана карті
Без района

Клініка ЦСМ у Білій Церкві — багатопрофільна клініка для всієї родини, надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей з багаторічним досвідом роботи. Проводимо фізичну та психологічну реабілітацію, лабораторні дослідження, функціональну та ультрозвукову діагностику.

Лікування та діагностика проводяться на обладнанні експертного класу від провідних європейських та американських виробників.

Досвідченість фахівців клініки та висока класність апаратури гарантують високу якість медичної допомоги з різних напрямів медицини. Фізіотерапевтичні процедури допомагають значно покращити результати лікування та реабілітації дітей та дорослих навіть у найскладніших випадках.

У клініці ЦСМ у Білій Церкві пропонуються такі фізіотерапевтичні процедури:

• тракційна терапія
  • пресотерапія
  • вакуумна терапія
  • Томатіс терапія
  • Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП)
  • сенсорна інтеграція
  • біоакустична корекція (БАК)
  • зали ЛФК
  • галотерапія (спеліоклінотерапія)
  • барокамери у відділенні гіпербаричної оксигенації

Устаткування клініки:

• BTL 6000
  • BTL 4000 SMART
  • BTL 6000 Traction
Анастасія 03 Квітень 2024
Мені не сподобалось як працює адміністратор на ресепшен. Це приватна клініка і недешева, персонал неуважний до клієнтів. В клініку зверталась перший раз і не знала де і що в клініці, потрібно було все розпитувати і всю інформацію витягувати по слову. Клініці потрібно звернути на це увагу
Владислав 30 Березень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Дарія 15 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Віра 10 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Олександр 10 Березень 2024
Все дуже сподобалося у клініці.Пройшло все добре.Досить гарна клініка.