Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Грушевська Олена Генріхівна на Doc.ua

Грушевська Олена Генріхівна

Доктор Грушевська є досвідченим фахівцем у проведенні функціональних досліджень роботи міокарда і ультразвукової діагностики судин кінцівок, нирок, мозкового басейну і інших органів і систем людини. Авторству Олени Генріхівни належить близько 20 наукових робіт.

Досвід роботи

• Лікар, відділення рентгенендоваскулярної хірургії Інституту кардіології ім. М.Д. Стражеско, м. Київ (1991-1999)
  • Лікар, відділення рентгенендоваскулярної хірургії Олександрівської лікарні, м. Київ (1999-2003)
  • Теперішній час - лікар функціональної та УЗ діагностики, кардіологічна клініка "Серце і судини", м. Київ (з 2003)

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, специальность «Лечебное дело» (1989)

Курси

/r/n

• Курси підвищення кваліфікації (2015)

Участь в асоціаціях

/r/n

• Член Українського допплерівського клубу

Виконувані процедури

• УЗД:
    • органів черевної порожнини;
    • нирок і сечового міхура;
    • щитовидної залози;
    • ЕхоКГ (ехокардіографія) у дорослих та дітей
  • Дуплексне сканування:
    • судин шиї та голови;
    • артерій і вен верхніх і нижніх кінцівок;
    • артерій і вен нирок;
    • черевної аорти та її гілок;
    • вен системи нижньої порожнистої вени
  • Функціональна діагностика:
    • ЕКГ;
    • холтерівське моніторування ЕКГ;
    • моніторування АТ;
    • проба з фізичним навантаженням (велоергометрія та тредміл-тест).

Перевірені відгуки про лікаря

10 Відгуки
Татьяна 18 Січень 2021
Наталья 18 Червень 2020
Направлено до клініки
Диана 17 Квітень 2020
Не смотря на то,что в клинике вообще никого не было, мне пришлось ждать врача 10 минут. Пришла, даже не извинилась, общалась хамски, хотя я ей ничего не говорила и была максимально милой. Каждое слово нужно было вытаскивать клещами. Нехотя отвечала недовольным тоном. За мой прием в 15 минут, раз 10 сказала почему я не пошла к своему врачу (хотя у меня его нет, просто до этого я пару раз была в другой клинике), и постоянно как бы намекая чего я вообще пришла (хотя у меня были сильные боли, о чем я ей изначально сказала). Впечатление осталось отвратительным. Если и пойду в эту клинику - то к другому врачу. Не советую, только настроение испортите.
Константин 13 Березень 2020
Татьяна 22 Листопад 2019