Сторінка 15: Урологи Києва

Лікар Уролог Бакрадзе Леван Теймуразовіч на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-уролог проводить консультативні прийоми, УЗД в урології (нирки, сечовий міхур, простата), катетеризацію сечового міхура, бужування уретри. Лікує запальні процеси сечостатевої системи, сечокам'яну хворобу, варикоцеле, гідроцеле. Займається пластикою короткою узжечкі, видаленням гострих кондилом, видаляє у жінок парауретральні кісти
Лікар Уролог Камбаров Хуршид Камілович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи. Проводить поліклінічні маніпуляції та оперативні втручання. Лікар постійно вдосконалює свої навички та вміння, відвідуючи майстер-класи, семінари.
Лікар Уролог Бабин Володимир Леонідович на Doc.ua
Лікар-уролог, фахівець має вищу кваліфікаційну категорію, область професійної діяльності - діагностика і лікування патологій запального і інфекційного генезу органів репродуктивної системи у чоловіків і органів мочевидільної системи у пацієнтів.
Лікар Уролог Мелимука Олег Васильович на Doc.ua
До компетенції доктора входить вся урологічна патологія, особливо нейрогенний сечовий міхур, інтерстиціальний цистит, синдром хронічного тазового болю у чоловіків і жінок
Лікар Уролог, Хірург Мельничук  Ярослав  Миколайович на Doc.ua
Проводить діагностичні маніпуляції, цистоскопію, бужування уретри, установку уретрального катетера.
Лікар Уролог Кривоносов Артем Олександрович на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Уролог Чорногор Роман Валерійович на Doc.ua
Лікар проводить комплексне лікування захворювань: інфекцій сечостатевої системи, сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, доброякісної гіперплазії передміхурової залози, нетримання сечі, чоловіче безпліддя
Лікар Андролог, Сексолог, Уролог Лисенко Микола Миколайович на Doc.ua
Лікар-уролог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань сечостатевої сфери, є практикуючим хірургом урологічного профілю. Також працює в Інституті урології.
Лікар Андролог, Уролог Пантазі Сергій Вікторович на Doc.ua
Пантазі С.В. має значний досвід клінічної практики в урології та андрології, проводить терапію запальних процесів в сечовивідних шляхах, нирках, доброякісної гіперплазії простати, статевих інфекцій, порушень ерекції, а також нетримання сечі у жінок.
Лікар УЗД-фахівець, Уролог Артем'єв Дмитро Вікторович на Doc.ua
Лікар проводить прийом (профілактичний), консультування та лікування пацієнтів з проблемами сечостатевої системи. Застосовує широкий спектр сучасних методів діагностики і терапії. Дмитро Вікторович займається проблемами безпліддя (жіночого і чоловічого), медикаментозним лікуванням аденоми простати і простатиту, запальних захворювань органів сечостатевої системи у жінок і чоловіків. Періодично проходить стажування в провідних клініках Америки, Ізраїлю та Європи