Сторінка 17: Урологи Києва

Лікар Уролог Боніславський Ростислав Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить масаж простати, інсталяцію уретри (сечового міхура), уретроскопію, цистоскопію. Лікує такі захворювання і патології, як: уретрит, простатит, цистит, пієлонефрит, хвороба Пейроні, МКБ
Лікар Андролог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Іщук Вадим Васильович на Doc.ua
Спеціаліст з більш ніж 20-річним досвідом працює з пацієнтами, у яких спостерігаються: еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя, аденома передміхурової залози та ін. Захворювання на тлі порушень роботи ендокринної системи. Проводить всі необхідні процедури
Лікар Уролог Саввін Костянтин Едуардович на Doc.ua
Костянтин Едуардович спеціалізується на оперативній урології. Займається лікуванням сечокам'яної хвороби, захворювання простати, нирок, чоловічих статевих органів, стресового нетримання сечі у жінок. Крім традиційних медикаментозних методів використовую фіто-, гомеопатичні препарати, фізіотерапію. володіє методиками рентгенологічної, ультразвукової, ендоскопічної діагностики.
Лікар Уролог Синишин Юрій Іванович на Doc.ua
Юрій Іванович автор 12 наукових робіт, має в співавторстві патентне право на винахід, займається оперативною і консервативною урологією, лікує запальні хвороби сечостатевої сфери.
Лікар Уролог Коваленко Володимир Володимирович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар-уролог з досвідом роботи більше 35 років в професійну сферу інтересів якого входить діагностика і лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, хронічного простатиту, зниження потенції, всіх видів порушення лібідо.
Лікар Уролог, Хірург Ткаченко Павло Васильович на Doc.ua
Лікар-уролог вищої категорії приймає пацієнтів з вродженими та набутими вадами сечостатевої системи, доброякісними утвореннями, інфекційними та запальними захворюваннями. Доктор здійснює як медикаментозне, так і оперативне лікування. Регулярно відвідує конференції, курси тематичного удосконалення, володіє німецькою мовою
Лікар Уролог Щербак Євгеній Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить пальцеве ректальне дослідження, масаж простати, взяття мазків (уретри, цервікального каналу, піхви), інстиляції уретри і сечового міхура, блокаду сім'яного канатика, катетеризацію сечового міхура, заміну цістостоміческого дренажу. Лікує такі захворювання і патології, як: уретрит, цистит, простатит, пієлонефрит, доброякісна гіперплазія простати
Лікар Уролог Полуботько Роман Михайлович на Doc.ua
Лікар-уролог. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як: баланопостит, еректильна дисфункція, мікоплазмоз, орхіт, пієлонефрит, простатит, трихомоніаз та ін
Лікар Андролог, Уролог Манжелеєв Денис Андрійович на Doc.ua
Лікар-уролог, андролог веде прийом пацієнтів віком від 15-ти років. Проводить діагностику і лікування хронічного циститу, нетримання сечі, урогенітальних інфекцій і сечокам'яної хвороби, гострого пієлонефриту, патологій передміхурової залози і придатків яєчок. Крім консервативного лікування, доктор компетентний в проведенні лапароскопічних операцій, ультразвукових та ендоскопічних досліджень чоловічих статевих органів
Лікар Уролог Кучеревська Еліна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор з досвідом роботи в сфері лікування пухлинних та запальних патологій сечостатевої сфери. Еліна Анатоліївна проводить діагностику сечостатевої системи, терапію пацієнтів з циститами, сечокам'яною хворобою, уретритами і іншими запальними процесами, а також корекцію уропатологій і терапію запальної і інфекційної урологічної патології. Також лікар проводить широкий спектр малих оперативних втручань в урології, корекцію гіперплазії передміхурової залози, еректильної дисфункції, чоловічого клімаксу і безпліддя