Сторінка 21: Урологи Києва

Лікар Уролог Цимбала Тарас Мирославович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на урології. Проводить відкриті операції (на нирках, сечовому міхурі, передміхуровій залозі та чоловічих статевих органах); ендоскопічні операції (контактні літотрипсії конкрементів сечового міхура, сечоводів, ТУР аденоми передміхурової залози, сечового міхура)
Лікар Сексопатолог, Уролог Судариков Ігор Віталійович на Doc.ua
Лікар уролог, сексопатолог вищої категорії. Надає допомогу з питань широкого спектру урологічних патологій, запальних захворювань простати, чоловічого безпліддя, сексуальних розладів.
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Дячук Михайло Дмитрович на Doc.ua
Михайло Дмитрович лікар-уролог першої категорії, кандидат медичних наук. Він спеціалізується на ендоурології, проводить ендоскопічні і лапароскопічні операції, УЗД органів сечостатевої системи. Лікар є автором 30 наукових статей і 5 патентів.
Лікар Андролог, Уролог Корицький Андрій Вікторович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-уролог, працює за такими напрямками, як оперативна і ендоскопічна урологія, займається лікуванням хвороб сечового міхура, нирок, уретри і простати, а також працює з сексуальними розладами у чоловіків
Лікар Уролог Григоренко Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович - фахівець в сфері урології, займається лікуванням захворювань сечостатевої системи. Лікує запальні захворювання нирок, передміхурової залози, простати і т.д. Також лікар проводить малі хірургічні втручання
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Данильчик Максим Михайлович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-уролог, УЗД-фахівець, працює за такими напрямками, як оперативна урологія, контактна та дистанційна літотрипсія. Проводить лікування циститу, фімозу, уретриту, баланопоститу, імпотенції, епідидиміту, орхіту.
Лікар Проктолог, Уролог, Флеболог, Хірург Кондратенко Андрій Петрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Кондратенко Андрій Петрович – уролог, проктолог, хірург, флеболог. Проводить первинну хірургічну обробку ран; діагностичну пункцію суглобів та м'яких тканин; пункційну біопсію молочної залози; поділ спайок; заміна постійного катетера; видалення сторонніх тіл крайньої плоті; видалення поліпа уретри та інші
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог, Хірург Попович  Павло  Андрійович  на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Уролог Журенко Григорій Васильович на Doc.ua
Консультує і проводить лікування пацієнтів із захворюваннями чоловічої сечостатевої та жіночої сечовидільної систем, безпліддям, статевими інфекціями.
Лікар Уролог Гусаковський Степан Степанович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить встановлення уретрального катетера, встановлення цистостоми, УЗД сечовидільної системи, встановлення сечовідного стента. Займається лікуванням таких захворювань, як: простатит, аденома простати, фімоз, варікоцеле, уретрит, епіспадія, еректильна дисфункція