Сторінка 16: Урологи Києва

Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Хірург, Ендоскопіст, Хірург-онколог Юсеф Рамі Мухаммедович на Doc.ua
Лікар уролог, лапароскопист, ендоскопіст, онкохірург, один з провідних оперуючих урологів Києва. У сферу інтересів і професійної діяльності Рамі Мухаммедовича входить діагностика захворювань сечостатевої системи, розробка індивідуальних методів консервативного лікування урологічної патології, а також всі види оперативного лікування: лапароскопічні, ендоскопічні та порожнинні операції. Проводить оперативні втручання методом 3D лапароскопії (нова технологія в лікуванні урологічних захворювань). Практикує лікування ожиріння хірург
Лікар Андролог, Сексолог, Уролог Горзов Антон Антонович на Doc.ua
Лікар уролог, сексопатолог, андоролог, володіє всіма методами оперативної і консервативної урології (лікування еректильної дисфункції, простатиту за допомогою магнітно-лазерної методики, видалення за допомогою лазерної хірургії кондилом (загострених), лікування захворювань, що передаються статевим шляхом та ін.). Займається лікуванням чоловічого безпліддя.
Лікар Уролог Білинський Олег Львович на Doc.ua
Лікар-уролог вищої категорії, практикуючий хірург. Веде прийом чоловіків і жінок. Проводить діагностику, забір всіх необхідних аналізів у чоловіків для мікроскопії, ПЛР-обстеження на урогенітальні інфекції, бактеріологічні дослідження та УЗ-діагностика органів сечостатевої системи
Лікар Уролог, Хірург Потолочний Ігор Петрович на Doc.ua
Ігор Петрович - фахівець в таких напрямках медицини, як дитяча та доросла урологія, а також хірургія. Проводить лікування захворювань сечостатевої системи: запальних процесів, сечокам'яної хвороби, чоловічих венеричних захворювань, простатиту і ін. Підбирає індивідуальні схеми лікування для кожного пацієнта. Успішно поєднує лікарську і наукову діяльність
Лікар Уролог Стовбун Валентина Володимирівна на Doc.ua
Діагностує, проводить лікування хвороб, що виникають в сечостатевій системі. Надає ургентну допомогу хворим урологічного профілю, проводить консервативне лікування гіперплазії, еректильної дисфункції. Веде прийом іноземних пацієнтів: німецька, англійська
Лікар Андролог, Уролог Сілін Костянтин Олексійович на Doc.ua
Костянтин Олексійович займається діагностикою та лікуванням захворювань органів сечовидільної системи. Проводить терапію порушень копулятивної та репродуктивної функцій у чоловіків. Отримав звання заслуженого лікаря України.
Лікар Уролог, Хірург Латишов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Дитячий хірург і уролог вищої категорії проводить діагностику і лікування дітей із захворюваннями, що стосуються дитячої хірургії та урології. Постійно освоює нові методики оперативного лікування, зокрема, в неонатології та лапароскопії
Лікар Уролог Гінців Юрій Валентинович на Doc.ua
Доктор проводить діагностику і лікування різних видів гострих і хронічних урологічних захворювань, а також хірургічне лікування.
Лікар Уролог Самчук Павло Олександрович на Doc.ua
Лікар-уролог, володар міжнародного сертифікату GCP (Good Clinical Practice), член Європейської асоціації урологів, займається лікуванням захворювань органів сечовидільної системи у жінок і чоловіків, а також терапією чоловічого безпліддя і захворювань чоловічих статевих органів.
Лікар Сексопатолог, Терапевт, Уролог, Ендокринолог Мірошников Ярослав Олегович на Doc.ua
Займається лікуванням різних захворювань, а також патологій статевої системи у чоловіків: циститу, уретриту, орхіту, фімозу, простатиту, пієлонефриту. Також спеціалізується на медичному вирішенні проблем по андрології (андропаузи, чоловічого безпліддя, раку простати, еректильної дисфункції).