Сторінка 16: Урологи в Києві

Лікар Уролог, Хірург, Хірург-онколог, УЗД-фахівець, Ендоскопіст Юсеф Рамі Мухаммедович на Doc.ua
Лікар уролог, лапароскопист, ендоскопіст, онкохірург, один з провідних оперуючих урологів Києва. У сферу інтересів і професійної діяльності Рамі Мухаммедовича входить діагностика захворювань сечостатевої системи, розробка індивідуальних методів консервативного лікування урологічної патології, а також всі види оперативного лікування: лапароскопічні, ендоскопічні та порожнинні операції. Проводить оперативні втручання методом 3D лапароскопії (нова технологія в лікуванні урологічних захворювань). Практикує лікування ожиріння хірург
«Авіценна мед», Центр прогресивної медицини
вул. Дегтярівська, 48на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Уролог Потапчук Сергій Володимирович на Doc.ua
Лікар-уролог спеціалізується на лікуванні нирок, передміхурової, мошонки, сечовидільної системи
Лікар Уролог, Андролог Зурігат Самер Ахмедович на Doc.ua
Зурігат Самер Ахмедович
Самер Ахмедович спеціалізується на лікуванні патологій в сфері жіночої, чоловічої урології. Діагностує, проводить кваліфіковану терапію запальних захворювань внутрішніх, зовнішніх органів сечостатевої системи у жінок і чоловіків
Лікар Андролог, Уролог Ульянченко Ігор Сергійович на Doc.ua
Лікар уролог-андролог вищої категорії, проводить УЗД і цистоскопію. Успішно лікує пієлонефрит, простатит, цистит, уретрит, сечокам'яну хворобу, чоловіче безпліддя, гіперплазію простати. Ігор Сергійович проводить лікування інфекцій сечостатевої системи, а також чоловічого безпліддя
Медичний центр «Айвімед»
Консультація уролога первинна – 250 грн. Консультація уролога повторна – 200 грн.
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Проктолог, Уролог, Хірург Філатов Микола Сергійович на Doc.ua
Філатов Микола Сергійович
Микола Сергійович - хірург загального, урологічного та проктологічного профілів, має 5-річний досвід роботи в ургентній хірургії, є автором 2-х наукових статей, власником 2-х патентів на винахід. Приймає пацієнтів від 12 до 18 років. Має субспеціалізаціі по лапароскопічній хірургії, естетичній хірургії, лазерній хірургії
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Проктолог, Пластичний хірург, Уролог Скворцов Костянтин Костянтинович на Doc.ua
Костянтин Костянтинович - фахівець в ендоскопічній хірургії. Проводить діагностичні дослідження, оперативну терапію захворювань органів травного тракту. Володіє методами традиційної, сучасної малоінвазивної хірургії. Проводить відеоколоноскопію пацієнтам
Лікар Хірург, УЗД-фахівець, Андролог, Уролог, Флеболог, Судинний хірург Севрюков Віктор Васильович на Doc.ua
Лікар-уролог, УЗД-фахівець (вища категорія), хірург (перша категорія), здійснює УЗД і операції, при аденомектоміі застосовує апарат для накладання швів на анастомоз сечового міхура і уретри.
Лікар Уролог Голубицький Юрій Миколайович на Doc.ua
Юрій Миколайович займається лікуванням захворювань сечостатевої системи. Проводить бужування уретри, катетеризацію сечового міхура, ЛОД-терапію, масаж передміхурової залози, ТУР простати і новобразованій сечового міхура і ін.
Лікар Уролог Білинський Олег Львович на Doc.ua
Білинський Олег Львович
Лікар-уролог вищої категорії, практикуючий хірург. Веде прийом чоловіків і жінок. Проводить діагностику, забір всіх необхідних аналізів у чоловіків для мікроскопії, ПЛР-обстеження на урогенітальні інфекції, бактеріологічні дослідження та УЗ-діагностика органів сечостатевої системи
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Уролог Зелінський Олег Володимирович на Doc.ua
Доктор Зелінський О.В. є фахівцем в терапії патологічних процесів в чоловічій статевій сфері і загальних патологій в нирках і сечовому міхурі. Олег Володимирович активно бере участь в освітніх заходах для лікарів, публікує безліч статей з проблем урології.