Сторінка 19: Урологи в Києві

Лікар Уролог Чернов Юрій Євгенійович на Doc.ua
Чернов Юрій Євгенійович
Юрій Євгенович понад 30 років присвятив лікуванню хвороб, що вражають сечостатеву систему. Лікар Чернов Ю. Є. спеціалізується на проведенні трансуретральних резекцій (при хворобах простати, сечового міхура), операції уретеролітотомію, нефропексії, операції Іваніссевіча. Також він проводить лікування медикаментами при хворобах передміхурової залози в поєднанні з віковими андрогенодефіцитами.
Лікар Уролог Боніславський Ростислав Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить масаж простати, інсталяцію уретри (сечового міхура), уретроскопію, цистоскопію. Лікує такі захворювання і патології, як: уретрит, простатит, цистит, пієлонефрит, хвороба Пейроні, МКБ
Лідія-ФМ
вул. Андрія Малишка, 31на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Лікар Сексопатолог, Андролог, Уролог, УЗД-фахівець Іщук Вадим Васильович на Doc.ua
Спеціаліст з більш ніж 20-річним досвідом працює з пацієнтами, у яких спостерігаються: еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя, аденома передміхурової залози та ін. Захворювання на тлі порушень роботи ендокринної системи. Проводить всі необхідні процедури
Центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин
Кловський узвіз, 13ана карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Уролог Іскандаров Хазар Аладдінович на Doc.ua
Веде хворих з урологічними проблемами будь-якої категорії складності амбулаторно і в стаціонарі. Лікує такі захворювання, як аденома простати, сечокам'яна хвороба, сперматоцеле, уретрит, простатит, цистит, варикоцеле і гідроцеле. Займається лікуванням запальних процесів в чоловічих статевих органах. Може вести прийом пацієнтів англійською, турецькою та німецькою мовами
Лікар Уролог Щербак Євгеній Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить пальцеве ректальне дослідження, масаж простати, взяття мазків (уретри, цервікального каналу, піхви), інстиляції уретри і сечового міхура, блокаду сім'яного канатика, катетеризацію сечового міхура, заміну цістостоміческого дренажу. Лікує такі захворювання і патології, як: уретрит, цистит, простатит, пієлонефрит, доброякісна гіперплазія простати
«Персомед» на Великій Васильківській
вул. Велика Васильківська, 132на карті
Голосіївськийм. Либідська
Лікар Уролог Саввін Костянтин Едуардович на Doc.ua
Костянтин Едуардович спеціалізується на оперативній урології. Займається лікуванням сечокам'яної хвороби, захворювання простати, нирок, чоловічих статевих органів, стресового нетримання сечі у жінок. Крім традиційних медикаментозних методів використовую фіто-, гомеопатичні препарати, фізіотерапію. володіє методиками рентгенологічної, ультразвукової, ендоскопічної діагностики.
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Уролог Синишин Юрій Іванович на Doc.ua
Синишин Юрій Іванович
Юрій Іванович автор 12 наукових робіт, має в співавторстві патентне право на винахід, займається оперативною і консервативною урологією, лікує запальні хвороби сечостатевої сфери.
Сучасна медицина, медичний центр
Повторный прием – 380 грн.
ул. Метрологическая, 44на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Андролог, Уролог Манжелеєв Денис Андрійович на Doc.ua
Лікар-уролог, андролог веде прийом пацієнтів віком від 15-ти років. Проводить діагностику і лікування хронічного циститу, нетримання сечі, урогенітальних інфекцій і сечокам'яної хвороби, гострого пієлонефриту, патологій передміхурової залози і придатків яєчок. Крім консервативного лікування, доктор компетентний в проведенні лапароскопічних операцій, ультразвукових та ендоскопічних досліджень чоловічих статевих органів
«Моя клініка» на Оболоні
вул. Героїв Сталінграда, 20на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Уролог Коваленко Володимир Володимирович на Doc.ua
Коваленко Володимир Володимирович
Доктор медичних наук
Лікар-уролог з досвідом роботи більше 35 років в професійну сферу інтересів якого входить діагностика і лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, хронічного простатиту, зниження потенції, всіх видів порушення лібідо.
Фітнес еволюшион
бульвар Леси Украинки, 20на карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Уролог Мітченко Микола Вікторович на Doc.ua
Мітченко Микола Вікторович
31рік досвіду
Уролог вищої категорії, кандидат медичних наук, фахівець з діагностики та лікування захворювань сечостатевої системи, інфекцій, що передаються переважно статевим шляхом (ІПППП). Має патентні винаходи