Сторінка 2: Сексопатологи в Києві

Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Нікула Борис Тарасович на Doc.ua
4.7
Консультація від790 грн
Лікар проводить діагностику та складає індивідуальний план лікування урологічних захворювань, чоловічої безплідності, еректильної дисфункції, тощо
Лікар Нарколог, Психіатр, Сексопатолог Іванов Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович спеціалізується на психіатрії, наркології, сексології. Лікар вирішує такі проблеми, як: втома, тривога, поганий настрій, зниження концентрації та працездатності, поганий сон, порушення апетиту, зниження лібідо. Займається лікуванням залежностей усіх видів.
Лікар Сексопатолог, Терапевт, Уролог, Ендокринолог Мірошников Ярослав Олегович на Doc.ua
Займається лікуванням різних захворювань, а також патологій статевої системи у чоловіків: циститу, уретриту, орхіту, фімозу, простатиту, пієлонефриту. Також спеціалізується на медичному вирішенні проблем по андрології (андропаузи, чоловічого безпліддя, раку простати, еректильної дисфункції).
Лікар Андролог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Іщук Вадим Васильович на Doc.ua
Спеціаліст з більш ніж 20-річним досвідом працює з пацієнтами, у яких спостерігаються: еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя, аденома передміхурової залози та ін. Захворювання на тлі порушень роботи ендокринної системи. Проводить всі необхідні процедури
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Канцер Дмитро Миколайович на Doc.ua
Дмитро Миколайович - досвідчений фахівець в області урології та сексопатології. Займається лікуванням чоловічого безпліддя, хронічного простатиту, уретриту, хронічного орхоепідідіміта, еректильної дисфункції
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Дежнюк Петро Петрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор уролог-андролог, сексопатолог, діагностує і лікує захворювання зовнішніх статевих органів чоловіків, нирок, сечовивідних шляхів, сімейне безпліддя. Також проводить пластику вуздечки статевого члена, гідроцеле, сперматоцеле.
Лікар Андролог, Онколог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Кошель Денис Олександрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар-уролог, займається лікуванням різних захворювань чоловічої сечостатевої системи інфекційного і запального характеру. Проводить консервативне та хірургічне лікування урологічних та онко-урологічної патології. Виконує діагностичні маніпуляції (уретро- цисто- уретеро- піелоскопіі) стентування сечоводів; перкутанну нефростомію і цистостомію; біопсію передміхурової залози нирки) і ін.
Лікар Сексолог, Сексопатолог, Уролог Пивоварів В'ячеслав Дмитрович на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи В'ячеслава Дмитровича - амбулаторна урологія, оперативне і консервативне лікування патологій сечовидільної системи, терапія захворювань чоловічих статевих органів, порушень репродуктивної функції. За час своєї професійної діяльності провів понад 10 тисяч операцій на органах сечостатевої системи.
Лікар Андролог, Венеролог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Каменцев Олександр Євгенійович на Doc.ua
4.7
Олександр Євгенович спеціалізується на оперативній і консервативній терапії урологічних хвороб, захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностику з виявлення причин, що викликають еректильну дисфункцію. Індивідуально підбирає схему лікування для відновлення потенції.
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог, Дерматовенеролог Багіров Андрій Альбертович на Doc.ua
Уролог вищої категорії, лікар дерматовенеролог вищої категорії, сексопатолог-андролог. Практична робота, спрямована на надання допомоги з питань профілактики і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, діагностики та лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів, використанні фізіотерапії в лікуванні захворювань органів сечостатевої сфери та ін.
chevron_left 2 3
Показати ще 1 Лікаріautorenew