Сторінка 2: Сексопатологи в Києві

Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Андролог, Сексопатолог, Сексолог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
21рік досвіду
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
«Медичний центр» для дорослих та дітей
Консультує ТІЛЬКИ ОНЛАЙН!!!!
вулиця Якуба Коласа, будинок 4-Б, офiс 117на карті
Святошинськийм. Святошин
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Лікар Психіатр, Сексопатолог, Нарколог Іванов Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович спеціалізується на психіатрії, наркології, сексології. Лікар вирішує такі проблеми, як: втома, тривога, поганий настрій, зниження концентрації та працездатності, поганий сон, порушення апетиту, зниження лібідо. Займається лікуванням залежностей усіх видів.
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторная консультация - 500 грн.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Козярін Євгеній Іванович на Doc.ua
Лікар сексопатолог, андролог, уролог вищої категорії. Має великий досвід в діагностуванні, лікуванні, профілактиці всього спектра урологічної патології, запалень чоловічої статевої сфери. Займається консультуванням і лікуванням проблем, пов'язаних з психогенними порушеннями сексуального характеру.
Лікар Сексопатолог, Уролог, Ендокринолог, Терапевт Мірошников Ярослав Олегович на Doc.ua
Займається лікуванням різних захворювань, а також патологій статевої системи у чоловіків: циститу, уретриту, орхіту, фімозу, простатиту, пієлонефриту. Також спеціалізується на медичному вирішенні проблем по андрології (андропаузи, чоловічого безпліддя, раку простати, еректильної дисфункції).
Інститут сімейної медицини плюс (Ренесанс Технолоджі Клінік)
Консультация уролога (беседа, сбор жалоб и анамнеза, определение программы обслед-я) - 1150 грн.
вул. Курнатовського, 20/1на карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Сексопатолог, Андролог, Уролог, УЗД-фахівець Іщук Вадим Васильович на Doc.ua
Спеціаліст з більш ніж 20-річним досвідом працює з пацієнтами, у яких спостерігаються: еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя, аденома передміхурової залози та ін. Захворювання на тлі порушень роботи ендокринної системи. Проводить всі необхідні процедури
Центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин
Кловський узвіз, 13ана карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Уролог, Сексопатолог, Андролог Мачуленко Олександр Леонідович на Doc.ua
Олександр Леонідович проводить лікування захворювань сечостатевої системи (простатити, баланопостити, безпліддя та ін.). Виконує операції при фімозі, варикоцеле, гідроцеле, кондиломах, аденомі передміхурової залози та ін. Лікар проходив стажування в Австрії.
Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Андролог, Сексопатолог Каплун Андрій Миколайович на Doc.ua
Андрій Миколайович - лікар вищої категорії, має значний досвід роботи в області урології. Діагностує і проводить лікування простатитів, уретритів різної етіології, запальних захворювань нирок і сечового міхура і захворювань, які передаються статевим шляхом
Лікар Сексопатолог, Уролог, Андролог Канцер Дмитро Миколайович на Doc.ua
21рік досвіду
Дмитро Миколайович - досвідчений фахівець в області урології та сексопатології. Займається лікуванням чоловічого безпліддя, хронічного простатиту, уретриту, хронічного орхоепідідіміта, еректильної дисфункції
Центр охорони здоров'я матері і дитини, відділення медичної генетики і планування сім'ї
вул. Багговутівська, 1на карті
Шевченківськийм. Дорогожичі
Виклик додому
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Дежнюк Петро Петрович на Doc.ua
Доктор уролог-андролог, сексопатолог, діагностує і лікує захворювання зовнішніх статевих органів чоловіків, нирок, сечовивідних шляхів, сімейне безпліддя. Також проводить пластику вуздечки статевого члена, гідроцеле, сперматоцеле.
Інститут проблем терапії, медичний центр
вул. Михайла Коцюбинського, 8-Ана карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Уролог, Сексопатолог, Онколог, Андролог, УЗД-фахівець Кошель Денис Олександрович на Doc.ua
Лікар-уролог, займається лікуванням різних захворювань чоловічої сечостатевої системи інфекційного і запального характеру. Проводить консервативне та хірургічне лікування урологічних та онко-урологічної патології. Виконує діагностичні маніпуляції (уретро- цисто- уретеро- піелоскопіі) стентування сечоводів; перкутанну нефростомію і цистостомію; біопсію передміхурової залози нирки) і ін.
«Моя клініка» на Оболоні
вул. Героїв Сталінграда, 20на карті
Оболонськийм. Мінська
chevron_left 2 3
Показати ще 9 Лікаріautorenew