Сторінка 3: Сексопатологи в Києві

Лікар Уролог, Сексопатолог, Сексолог Пивоварів В'ячеслав Дмитрович на Doc.ua
Пивоварів В'ячеслав Дмитрович
Пріоритетні напрямки роботи В'ячеслава Дмитровича - амбулаторна урологія, оперативне і консервативне лікування патологій сечовидільної системи, терапія захворювань чоловічих статевих органів, порушень репродуктивної функції. За час своєї професійної діяльності провів понад 10 тисяч операцій на органах сечостатевої системи.
Євмакс на Щербакова
вул. Щербакова, 52на карті
Шевченківськийм. Нивки
4.7
Лікар Уролог, Андролог, Венеролог, Сексопатолог, УЗД-фахівець Каменцев Олександр Євгенійович на Doc.ua
Олександр Євгенович спеціалізується на оперативній і консервативній терапії урологічних хвороб, захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностику з виявлення причин, що викликають еректильну дисфункцію. Індивідуально підбирає схему лікування для відновлення потенції.
Клініка Medical Practice Dr.Danatsko
В стоимость приема входит только консультация. Назначение схемы лечения оплачивается отдельно от 470 грн.
ул. Герцена, 17/25на карті
Шевченківський
ЛеоМед
вул. Сирецька, 32на карті
Подільський
Лікар УЗД-фахівець, Терапевт, Уролог, Андролог, Сексопатолог, Кардіолог Харченко Володимир Васильович на Doc.ua
Володимир Васильович обіймає посаду головлікаря «Центру терапії болю» в мережі Kinesislife. Лікар Харченко є одним з провідних українських фахівців щодо ефективного лікування болю будь-якої етіології, використовуючи сучасні методики впливу на больові синдроми. Харченко В. В. займається терапією хвороб / патологічних станів за профілем ендокринології, пульмонології, нефрології, кардіології, гастроентерології та ін. напрямків.
Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Гулей Ярослав Танасьєвич на Doc.ua
Гулей Ярослав Танасьєвич
Доктор Гулей Я.Т. займається терапією різних патологічних станів в урології та андрології, включаючи інфекційні процеси, супутні запалення, хвороби нирок, порушення сексуальної функції та ін. Є заслуженим лікарем України.
Лікар Уролог, Онколог, УЗД-фахівець, Сексопатолог Ситенко Андрій Михайлович на Doc.ua
21рік досвіду
Кваліфікований фахівець з 20-річним досвідом у сфері андрології та урології, онкології та сексопатології. Очолив команду фахівців нового напряму у відділенні №1 Healthy&Happy за адресою – просп. Перемоги, 65. Серед ультрасучасних методик, якими володіє Андрій Михайлович, слід відмітити фокальну терапію раку простати із застосуванням технології NanoKnife®, фотоселективну лазерну вапоризацію простати GreenLight® XPS, біопсію простати під МРТ/УЗД фьюжн наведенням, мікрохірургічні реконструктивні операції на статевих органах, встанолення імплантів статевого члена та штучного сфінктеру сечового міхура. У своїй клінічній практиці він дотримується наукового підходу, постійно аналізує власний та світовий досвід, що знайшло відображення у більше 60 публікаціях та 12 патентах.
Лікар Уролог, Дерматовенеролог, Сексопатолог, Андролог Багіров Андрій Альбертович на Doc.ua
Уролог вищої категорії, лікар дерматовенеролог вищої категорії, сексопатолог-андролог. Практична робота, спрямована на надання допомоги з питань профілактики і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, діагностики та лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів, використанні фізіотерапії в лікуванні захворювань органів сечостатевої сфери та ін.
«Українська медична група» на вул. Гончара
вул. Гончара, 8/5на карті
Печерськийм. Золоті ворота
Лікар Сексолог, Психолог, Сексопатолог Солнцева Ганна Володимирівна на Doc.ua
Практичний психолог і сексолог. Проводить консультативний прийом сімейних пар в питаннях сексуальних дисфункцій і подружніх дисгармоній. Займається вирішенням проблем, пов'язаних з проявом тривожності, гніву, конфліктності, різних фобій, психологічних і емоційних розладів.
Лікар Уролог, Сексопатолог Судариков Ігор Віталійович на Doc.ua
Лікар уролог, сексопатолог вищої категорії. Надає допомогу з питань широкого спектру урологічних патологій, запальних захворювань простати, чоловічого безпліддя, сексуальних розладів.
«Українська медична група» на вул. Гончара
Повторна консультація 300 грн