Сторінка 9: Ортодонти в Києві

Лікар Ортодонт, Стоматолог Чайковський Денис Юрійович на Doc.ua
Денис Юрійович спеціалізується на ортодонтичній стоматології, корекції аномалій прикусу у пацієнтів будь-якого віку. Проводить діагностику, терапію патологій зубощелепної системи, використовуючи знімну/незнімну ортодонтичну апаратуру. Володіє різними методиками діагностики в ортодонтії: рентгенологічне, фотометричне, графічне дослідження та ін.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Трохимчук Вікторія Романівна на Doc.ua
Стоматолог вільно володіє методиками ортодонтичного лікування як дітей, так і дорослих. У практиці застосовує техніку ортотропії і багатопетлевої дуги. Спеціалізується на корекції прикусу за допомогою брекет-систем, елайнеров, пластинкових апаратів, як знімних, так і незнімних, протезуванні щелепи у дітей при ранній втраті молочних зубів
Лікар Ортодонт, Стоматолог Осипенко Олег В'ячеславович на Doc.ua
Олег В'ячеславович стоматолог-ортодонт з більш ніж п'ятирічним стажем професійної діяльності. Займається виправленням прикусу, проводить курс лікування дітей за допомогою систем ортодонтичних апаратів, виправляє і змінює напрямок оптимального росту щелеп, працює з порушенням функцій речеобразования, усуває неблагоріятние для розвитку лицьового скелета звички тощо. Доктор - постійний учасник семінарів, націлених на підвищення кваліфікації та вдосконалення навичок в професії.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Гуцало Ольга Олександрівна на Doc.ua
Ольга Олександрівна закінчила Національну медичну академію ім. О.О. Богомольця і ​​пройшла ряд курсів і тренінгів для підвищення лікарської кваліфікації, зокрема: «Ортодонтія. Старт-школа», «Корекція напрямку росту щелеп апаратами Bioblock»та ін. Ольга Олександрівна займається ортодонтичною діагностикою, фіксацією брекетів, пломбуванням тимчасових зубів, професійною гігієною порожнини рота і іншими стоматологічними процедурами.
Лікар Ортодонт Костів Василина Павлівна на Doc.ua
Лікар проводить ортодонтичне лікування дорослих і дітей за допомогою індивідуально виготовлених пластин і брекет-систем, лицьову ортотропія, спеціалізується на міофункціональній терапії, а також дихальній програмі у дітей.
Австралійський ортодонтичний центр
вул. Волоська, 50/38на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Стоматолог, Ортодонт Скворцова Наталія Сергіївна на Doc.ua
Лікар з колосальним досвідом вирішення ортодонтичних проблем. Працює з усіма брекет системами, знімними апаратами, багато приділяє часу діагностиці. Постійно підвищує свої кваліфікаційні навички роботи за допомогою курсів, семінарів та науково-практичних конференцій
Лікар Ортодонт, Стоматолог Дибенко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ортодонт дитячий, займається лікуванням дітей до 5 років за такими напрямками, як функціональна і естетична ортодонтія. Застосовує функціональні апарати для корекції прикусу і напрямку росту щелеп, нормалізації ширини дихальних шляхів і ковтання, проводить лікування брекет-системами і знімними прозорими капами (Imago, Invisalign).
Лікар Ортодонт, Стоматолог Березовська Ірина Володимирівна на Doc.ua
Кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортодонт, спеціалізується на установці знімної і незнімної ортодонтичної апаратури для лікування ортодонтичних захворювань у дорослих дітей.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Бишук Богдан Михайлович на Doc.ua
Богдан Михайлович спеціалізується на ортодонтичному лікуванні підлітків і дорослих. Проводить терапію зубо-щелепних аномалій знімними і незнімними апаратами (пластинами, брекет-системами, елайнери і ін.)
Лікар Ортодонт, Стоматолог Яцюта Вікторія Василівна на Doc.ua
Займається ортодонтією. Встановлює знімні жорсткі пластинки, протези, ортодонтичні апарати (капи), міофункціональні апарати - ретейнери, брекет-системи (металеві, естетичні, невидимі).