Марідент

Марідент

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Стоматологічна клініка «Марідент» береже посмішку кожного пацієнта! У її стінах відбулося лікування понад 10 тисяч осіб, які змогли оцінити високу якість роботи, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і помірні ціни. Увага і повага до пацієнта - не порожні слова для лікарів стоматології, на думку яких кожен клієнт заслуговує якісного лікування
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. О. Пчілки 5на карті
Дарницький м.Позняки
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Милославська, 43на карті
Деснянський м.Лісова

Стоматологія «Марідент» пропонує кожному пацієнту рішення будь-яких проблем з зубами і ротовою порожниною, підбираючи індивідуальний план лікування. При цьому лікарі не беруть до уваги, що стоматологічне лікування - сильний стрес для більшості людей, тому зводять до мінімуму переживання пацієнтів, пов'язані з процедурами.

Під час лікування зубів у клініці використовується новітнє обладнання та матеріали відомих компаній. Лікарі клініки «Марідент» завжди чекають до себе на прийом кожного пацієнта, у якого є скарги на проблеми з зубами, адже якщо відчуваєте біль, помучившись кілька днів, з’явиться разом з нею ще більш серйозна патологія. Тому не варто відкладати лікування у стоматолога на потім!

Послуги, що надаються у «Марідент»:

• терапія:
    • лікування карієсу, періодонтиту, пульпіту, ясен;
    • гігієна;
    • відбілювання зубів;
    • хірургія:
    • видалення зубів;
    • пластика ясен та вуздечки;
    • висічення гранульоми;
    • вініри;
    • мікропротезування зубів;
    • люмініри і ін.

Обладнання стоматології «Марідент»:

• стоматологічне обладнання від провідних світових виробників;
  • фізіодіспенсер;
  • обладнання для імплантації;
  • дентальний рентгенапарат;
  • апарат для лікування і пломбування каналів;
  • апарат для анестезії;
  • автоклав і ін.
Олег 23 Березень 2024
Все дуже добре пройшло. Клініка сподобалася, було досить комфортно та зручно у цій клініці.
Анна 10 Лютий 2024
Все дуже сподобалося у клініці. Приємний прайс у клініці  й дуже приємні співробітники.
Андрій 27 Червень 2023
Быстро. комфортно, без очереди
Георгий 17 Серпень 2020
Чисто уютно в клинике.
Ирина 06 Лютий 2020
Моя проблема была решена. Врач хороший и внимательный.