Дитяча стоматологія Mom's на вул. Златоустівській

Дитяча стоматологія Mom's на вул. Златоустівській

Клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Дитяча стоматологія Хірургічна стоматологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Найдобріша дитяча стоматологія «Mom's» зібрала у своїх стінах досвідчену та відповідальну команду лікарів, які люблять свою роботу і добре знаються на всіх аспектах дитячого здоров'я, які займаються профілактикою та лікуванням дитячих зубів будь-якої складності, враховуючи фізичні, психо-емоційні та індивідуальні особливості дитини
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Златоустівська, 16на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут м.Вокзальна м.Університет м.Лук'янівська

Найдобріша дитяча стоматологія «Mom's» зібрала у своїх стінах досвідчену та відповідальну команду лікарів, які люблять свою роботу і добре знаються на всіх аспектах дитячого здоров'я, які займаються профілактикою та лікуванням дитячих зубів будь-якої складності, враховуючи фізичні, психо-емоційні та індивідуальні особливості дитини.

• Клініка не застосовуємо фізичну силу та не лікуємо дітей з утриманням. Намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, або пропонуємо альтернативні шляхи лікування

• У штаті доброї стоматології Mom's працюють професіонали, які щотижня обговорюють найскладніші випадки і збагачують один одного досвідом

• На всіх відділеннях створено комфортний яскравий інтер'єр, продумано кожну деталь, щоб маленькі пацієнти почували себе в безпеці

• Щодня стоматологія «Mom's» проводить лікування дітей у медичному сні. У команді Mom's працюють одні з найкращих дитячих анестезіологів, щоб надавати дану послугу на найвищому рівні

• Кожна дитина отримає свій приз за хоробрість і стійкість під час лікувальних процедур

Основні направлення в клініці:

• дитяча стоматологія
  • ортодонтія
  • стоматологічна хірургія
  • доросла стоматологія
Артем 16 Лютий 2024
Все сподобалося у клініці. Все добре пройшло.
Вікторія 12 Листопад 2023
Все пройшло добре.
Владислав 03 Грудень 2018
Нам сделали чистку, мы очень довольны. Врачи очень доброжелательные, все хорошо.
Серафим 12 Травень 2018
В клинике все молодцы!