Стоматологічна клініка  Eurodental (Green)

Відгуки про клініку Стоматологічна клініка Eurodental (Green)

Стоматологична клініка
add_box Ортопедія Стоматологія Хірургія Ортодонтія КТ і МРТ ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Евродентал» засновано у 2007 році. Є офіційним партнером італійської стоматології «Лессона» у місті Турін. Керується європейськими нормами та сучасними протоколами лікування. Для підтримки високих стандартів сервісу та лікування фахівці медичного центру регулярно проходять тренінги, медичні профільні конвенції у провідних українських та іноземних гуру. Засновники клініки виділили три головні аспекти: індивідуальний комплексний підхід до пацієнта, професіоналізм персоналу, якісне лікування.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
м. Київ, пр. В.Івасюка, 24, секція 10на карті
Оболонський м.Мінська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
89 відгуків
Сніжана 23 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка, дуже гарний сервіс у цій клініці.
Юрій 29 Вересень 2020
Лікар сподобався, що такий контактний. І по діловому підійшов. І складну операцію виконав за сорок хвилин. Лікар хоть і молодий, але дуже якісно все зробив.
Алена 28 Вересень 2020
Условия в клинике на уровне. На рецепции хороший администратор.
Аноним 07 Травень 2020
Пришлось ждать доктора.
Марина 18 Січень 2020
В клинике чисто и вежливый персонал. Очень приятно, когда предлагают чай или кофе. Понравился прием у доктора. Было очень комфортно и приятно, когда спрашивают о самочувствии.
Игорь 10 Липень 2019
Мне все понравилось. Отличное было обслуживание, все приятные и отзывчивые. Если что-то было больно, то ничего не делали, скажем так, "по живому" не резали, все было отлично. Буду еще к ним обращаться.
Поліна 24 Березень 2019
Все шикарно и красиво, нам понравилось.
Дарья 27 Січень 2019
Отличная клиника, хорошее отношение, все было вовремя.
Татьяна 08 Жовтень 2018
Хороший врач, уверенно всё делает.
Андрей 13 Серпень 2018
Дуже кваліфікований лікар, уважний. Я задоволений прийомом і вже почав призначене лікування. Дякую.
5 6 7 8 9 chevron_right
Філії мережі