Клініка Марідент на Троєщині

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Стоматологія

Стоматологічна клініка «Марідент» береже посмішку кожного пацієнта! У її стінах відбулося лікування понад 10 тисяч осіб, які змогли оцінити високу якість роботи, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і помірні ціни. Увага і повага до пацієнта - не порожні слова для лікарів стоматології, на думку яких кожен клієнт заслуговує якісного лікування ще

• Нд: вихідний

вул. Милославська, 43. На карті

Деснянський , м.Лісова

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Стоматологічна клініка «Марідент» на Троєщині надають такі послуги, як: лікування карієсу і його ускладнень, реставрація зубів, у тому числі після ендодонтичного лікування, професійна гігієна, високоестетичне протезування та ін. У клініці працюють стоматологи, які мають великий практичний досвід, що дозволяє проводити якісне лікування без болю.

Крім того, лікарі на регулярній основі проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у тематичних конференціях, майстер-класах та семінарах.

Ціни клініки «Марідент» доступні, незважаючи на те, що в ній використовується найновіше обладнання та матеріали.

Послуги, що надаються у «Марідент» на Троєщині:

• стоматологічне лікування дітей і дорослих;
  • гігієна зубів та порожнини рота;
  • відбілювання Air Flow;
  • естетична стоматологія;
  • лікування тканин пародонту;
  • оперативна стоматологія;
  • художня реставрація;
  • ортодонтія (керамічні, металеві, сапфірові і самолігуючі брекети, преортодонтичний трейнер);
  • протезування.

Обладнання стоматології «Марідент»:

• обладнання для імплантації;
  • рентгенапарат;
  • апарат для анестезії;
  • фізіодіспенсер;
  • апарат для лікування і пломбування каналів;
  • автоклав та ін.

Переваги клініки «Марідент»:

• комфортний та приємний сервіс;
  • висококваліфіковані лікарі з великим стажем роботи;
  • сучасне обладнання, новітні матеріали;
  • безболісне лікування.

«Марідент» - це поєднання високої якості, помірних цін і поваги до пацієнта!

Пришли на приём к ортодонту, Гавриленко Денис Олегович, очень внимателен, все супер!

Ирина , 07.03.2021

Все было культурно и вежливо. Доктор все объяснила и все сделала хорошо.

Людмила, 19.02.2019

Приняли быстро, сервис хороший, долго ждать не пришлось, приняли даже пораньше. Поэтому мне все понравилось.

Илья, 28.11.2017

Понравилось отношение, внимание персонала, все было очень хорошо.

Валентина, 28.12.2016
Дивитися всі відгуки