Сторінка 8: Ортодонти в Києві

Лікар Ортодонт Погрібна Юлія Володимирівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт займається лікуванням патологій тимчасового, змінного і постійного прикусу. Встановлює брекет-системи, мікроімпланти, елайнери.
«ЦІС» Центр Ізраїльскої Стоматології на Шептицького
вул. Митрополита Андрія Шептицького, 14на карті
Дарницькийм. Лівобережна
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
ср 08  трав.чт 09  трав.пт 10  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Ортодонт, Стоматолог Павлик Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна — засновник і власниця мережі стоматологий Mom's, стоматолог-ортодонт першої категорії. Вміє знаходити відповіді на складні запитання завдяки професійним навичкам і має особливий підхід до дітей. Справжній професіонал у сфері ортодонтії, професійно лікує і діагностує патології прикусу у будь-якому віці, володіє останніми навичками в лікуванні патології прикусу у дітей, підлітків і дорослих
Дитяча стоматологія Mom’s на Оболоні
вул. Оболонська набережна, 7, корп. 5на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Ортодонт Малевич Олена Олегівна на Doc.ua
Малевич Олена Олегівна
Олена Олегівна - висококваліфікований ортодонт і директор стоматології «Денталика». Лікар спеціалізується на лікування зубо-щелепних аномалій, використовуючи незнімну / знімну ортодонтичну апаратуру. До неї на консультацію приходять як дорослі, так і маленькі пацієнти. Як директор ТОВ «Денталика» Є.О. Малевич була удостоєна нагороди «Кращий керівник-2015».
Лікар Стоматолог, Ортодонт Смага Катерина Олексіївна на Doc.ua
Займається терапевтичною стоматологією, надає послуги з пломбування зубів і зубних каналів, лікуванням від хвороб некаріозного характеру: гіпоплазії, флюорозу зубів, клиновидного дефекту, некрозу твердих тканин зубів, патологічного стирання зубів, гіперестезією зубів, ерозії емалі. Також лікує карієс і його ускладнення у вигляді періодонтиту, періоститу, пульпіту.
SMAGA dental clinic, стоматологічна клініка
вул. Воскресенська, 12-Ана карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Стоматолог, Ортодонт Сіренко Сергій Васильович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар ортодонт, проводить лікування за допомогою ортодонтичних апаратів, використовує брекет-системи (традиційні і безлігатурні), а також прозорі капи (система EasyAlign).
Дента.юа
вул. Зарічна, 1-Бна карті
Дарницькийм. Славутич
Дент Лайф С
ул. Ревуцкого, 42 вна карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Ортодонт Мітюріна Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Займається ортодонтією - установкою знімних і незнімних апаратів, що володіють механічною дією (брекет-систем, ретейнер), апаратів функціональної дії. Спеціалізується на коригуванні і лікуванні дефектів прикусу, зубного ряду.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Дементьєва Тетяна Валеріївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт. Спеціалізується на усуненні неправильного прикусу і вирівнюванні зубного ряду за допомогою постановки кап, пластин і брекетів, здійснює всі підготовчі лікувальні процедури.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Захарчук Лариса Миколаївна на Doc.ua
Лариса Миколаївна спеціалізується на лікуванні аномалій розвитку зубів і неправильного прикусу. Займається установкою ортодонтичних апаратів для виправлення прикусу будь-якої складності. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на профільних курсах і є учасником міжнародних конференцій по стоматології і ортодонтії
Лікар Ортодонт Абдаллах Анан Мухаммед на Doc.ua
Абдаллах Анан Мухаммед
Доктор Абдаллах займається проблемами виправлення прикусу у пацієнтів, лікар володіє техніками ортодонтичної корекції за допомогою ретейнерів, брекет-систем і т.д. Авторству доктора Абдаллаха належить 8 статей по ортодонтичним ретейнерам і права на один патент.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Линник Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, ортодонт, займається лікуванням карієсу, пародонтиту, лікуванням дітей і дорослих, використовуючи знімні апарати (пластинки, елайнери) і брекет-системи. Має вищу категорію.