Джорно Дентале (Giorno Dentale) на Автозаводській

Джорно Дентале (Giorno Dentale) на Автозаводській

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія ... ще
Мережа стоматологічних клінік Giorno Dentale надає повний спектр стоматологічних послуг: безкоштовна консультація, КТ діагностика, лікування зубів, протезування зубів, імплантація зубів, дитяча стоматологія. Консультацію проводять висококваліфіковані фахівці. Клініка оснащена найсучаснішим обладнанням
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Автозаводська 99\4на карті
Оболонський м.Мінська м.Героїв Дніпра

Мережа стоматологічних клінік Giorno Dentale працює за європейськими стандартами. Наші фахівці постійно відвідують профільні майстер класи та курси для підвищення рівня кваліфікації та впровадження сучасних алгоритмів в щоденні протоколи лікування. Сучасне обладнання клініки дозволяє проводити точну діагностику захворювань порожнини рота і пропонувати пацієнтам найбільш вигідні варіанти лікування.

Ми використовуємо найсучасніші матеріали світових брендів. Індивідуальні умови постачальників дозволяють надавати високоякісну стоматологічну допомогу за доступною ціною. Ми використовуємо найкращі системи імплантації, сертифіковані в європейському союзі: MegaGen (Південна Корея), B & B Dental (Італія).

У своїй щоденній практиці лікарі-стоматологи використовують Helbo-терапію, EMS і діодний лазер для надання допомоги пацієнтам, що страждають на хронічний і гострий пародонтит.

Наша клініка надає повний спектр стоматологічних послуг від дитячої стоматології до складних хірургічних втручань.

Ми співпрацюємо з італійськими клініками для того, щоб в спірних ситуаціях дати можливість нашим пацієнтам консультуватися з кращими професорами в області стоматології зі світовим ім'ям

Філії мережі
Все клініки