Джорно Дентале (Giorno Dentale) на Театральній

Джорно Дентале (Giorno Dentale) на Театральній

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Giorno Dentale - мережа клінік сучасної стоматології, що працює за європейськими стандартами і надає повний спектр стоматологічних послуг від дитячої стоматології до складних хірургічних втручань.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Євгена Чикаленка, 20-Ана карті
Шевченківський м.Театральна

Лікарі клініки є сертифікованими фахівцями і професіоналами своєї справи, які регулярно відвідують профільні майстер класи та курси для підвищення рівня кваліфікації та впровадження сучасних алгоритмів в щоденні протоколи лікування. У своїй щоденній практиці лікарі-стоматологи використовують Helbo-терапію, EMS і діодний лазер для надання допомоги пацієнтам, що страждають на хронічний і гострий пародонтит.

Ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє проводити точну діагностику захворювань порожнини рота і пропонуємо нашим пацієнтам найбільш вигідні варіанти лікування. Так само, в клініці, є можливість вибору кращих систем імплантації, сертифікованих в європейському союзі: MegaGen (Південна Корея), B & B Dental (Італія), які славляться своєю якістю і надійністю.

Ми цінуємо наше співробітництво з італійськими клініками для того, щоб в спірних ситуаціях дати можливість нашим пацієнтам консультуватися з кращими професорами в області стоматології зі світовим ім'ям.

Ирина 06 Листопад 2020
Очень хорошо!
Марина 31 Січень 2020
Все было идеально и на высоком уровне. Чувствуется профессионализм.
Елена 04 Липень 2019
Никаких претензий, у меня не было. Все было хорошо, вовремя, в оговоренное время, без задержек. Все нормально. Только, положительные впечатления!
Оксана 14 Червень 2019
Все прошло хорошо, отличный доктор, отличная клиника. Комфортно, чисто, уютно. Врач профессионал.
Філії мережі
Все клініки