Клініка Джорно Дентале (Giorno Dentale) на Театральній

Стоматологічна клініка
Стоматологія
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Giorno Dentale - мережа клінік сучасної стоматології, що працює за європейськими стандартами і надає повний спектр стоматологічних послуг від дитячої стоматології до складних хірургічних втручань. ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Пушкінська 20А. На карті

Шевченківський , м.Театральна

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Лікарі клініки є сертифікованими фахівцями і професіоналами своєї справи, які регулярно відвідують профільні майстер класи та курси для підвищення рівня кваліфікації та впровадження сучасних алгоритмів в щоденні протоколи лікування. У своїй щоденній практиці лікарі-стоматологи використовують Helbo-терапію, EMS і діодний лазер для надання допомоги пацієнтам, що страждають на хронічний і гострий пародонтит.

Ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє проводити точну діагностику захворювань порожнини рота і пропонуємо нашим пацієнтам найбільш вигідні варіанти лікування. Так само, в клініці, є можливість вибору кращих систем імплантації, сертифікованих в європейському союзі: MegaGen (Південна Корея), B & B Dental (Італія), які славляться своєю якістю і надійністю.

Ми цінуємо наше співробітництво з італійськими клініками для того, щоб в спірних ситуаціях дати можливість нашим пацієнтам консультуватися з кращими професорами в області стоматології зі світовим ім'ям.

Все было идеально и на высоком уровне. Чувствуется профессионализм.

Марина, 31.01.2020

Никаких претензий, у меня не было. Все было хорошо, вовремя, в оговоренное время, без задержек. Все нормально. Только, положительные впечатления!

Елена, 04.07.2019

Все прошло хорошо, отличный доктор, отличная клиника. Комфортно, чисто, уютно. Врач профессионал.

Оксана, 14.06.2019
Дивитися всі відгуки