Джорно Дентале (Giorno Dentale) на Голосіївській

Джорно Дентале (Giorno Dentale) на Голосіївській

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Дитяча стоматологія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологія на Голосієво пропонує повний спектр послуг, що забезпечують здоров'я та красу зубів. Giorno Dentale Голосіївська спеціалізується на профілактиці карієсу, лікуванні ясен та зубів, ортодонтії та ортопедії, а також імплантації та незнімному протезуванні.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
пр-т Голосіївський 27на карті
Голосіївський м.Голосіївська

Наші стоматології оснащені найсучаснішим обладнанням. У всіх клініках працюють професіонали, які мають великий досвід роботи та величезний список вдячних клієнтів.

Стоматологія на Голосіївському проспекті пропонує безкоштовну консультацію для відвідувачів будь-якого віку. Сьогодні це сучасний центр стоматології, що надає повний спектр послуг, від профілактики та лікування зубів до найскладніших методик остеопластики, імплантації та протезування.

Вам, напевно, сподобається наша приватна стоматологічна клініка біля метро Голосіївська. Продуманий дизайн, зони очікування для відвідувачів, зручні стоматологічні крісла – все це дозволить вам розслабитись та спокійно пройти потрібні процедури.

Стоматологія в Голосіївському районі Києва та її специфіка роботи

Діагностику та лікування здійснюють фахівці: терапевт; ортопед; хірург; імплантолог; ортодонт; пародонтолог.

Застосування інноваційних технологій та якісних матеріалів дозволяє недорого та швидко проводити лікування та відновлення зубів.

Імплантація зубів – основний напрямок діяльності клініки. Ми прагнемо зробити імплантацію доступною для кожного пацієнта. Практикуємо всі види імплантації зубів: класичну, одномоментну, одноетапну експрес-імплантацію. Використовуємо найкращі імплантати, перевірені матеріали, гарантуємо доступні ціни.

Лікування за світовими стандартами, у тому числі: обов'язкове використання коффердаму (комфорт для пацієнта та гарантія якісного лікування)

Наша мета – забезпечити комфортні умови для кожного відвідувача стоматології на Деміївці. Ми намагаємося створити не лише гарний результат, а й забезпечити безболісний процес лікування.

Щоб заощадити час і позбавити вас від очікування, прийом відвідувачів здійснюється за попереднім записом. Зв'яжіться з нами, а ми підберемо найкомфортніший час для відвідування стоматолога.

Сяюча усмішка – ваша головна прикраса! І ми про неї подбаємо!

Сергій 16 Грудень 2023
Усе сподобалось — ввічливість та професіоналізм..
Філії мережі
Все клініки