Ukrainian Dentist Club

Ukrainian Dentist Club

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Ендодонтія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Наша стоматологічна клініка — дорога до здорових усмішок. Ми віримо в магію усмішки, і прагнемо зробити її неперевершеною для всіх. Ви можете розраховувати на високу якість лікування, індивідуальний підхід та прозорі ціни. Кожен лікар — це досвідчений фахівець, готовий зробити все можливе, щоб ваша посмішка дарувала лише впевненість у собі.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Предславинська 39на карті
Печерський м.Палац Україна
0.0

Клініка Ukrainian Dentist Club ― це команда досвідчених та відповідальних фахівців своєї справи.

Наші лікарі пропонують індивідуальне вирішення різноманітних стоматологічних проблем та радо знайдуть оптимальний шлях до красивої та здорової усмішки наших пацієнтів.

У нашій клініці проводиться лікування зубних одиниць та хірургічні втручання різної складності, протезування, імплантація, ортодонтичне та пародонтологічне лікування під анестезією чи в медикаментозному сні.

Також проводимо комплексну діагностику та гнатологічні консультації.

Маємо досконалу технічну базу, пропонуємо лише сучасні методи та технології роботи, гарантуємо ідеальний результат стоматологічного лікування. Звертайтесь та переконайтесь!

Основні направлення в клініці:

• Лікування зубів (пломбування кореневих каналів, реставрація, тощо)
  • Професійна чистка та відбілювання зубів
  • Імплантація зубів
  • Хірургічна стоматологія (видалення зубів)
  • Зубне протезування
  • Ортопедична стоматологія
  • Установка коронок
  • Зубне протезування на імплантах
  • Ортодонтія (вирівнювання зубного ряду)
  • Виготовлення знімних протезів
  • Лікування в медикаментозному сні