Клініка Джорно Дентале (Giorno Dentale) на Лівому березі

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Стоматологія

Профільна стоматологічна мережа клінік Giorno Dentale надає весь спектр послуг для дорослих і дітей. Починаючи від консультаційного прийому і закінчуючи хірургічним втручання ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Сверстюка, 6А. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Giorno Dentale» надає весь спектр стоматологічних послуг для дорослих і дітей. У клініці працюють сертифіковані фахівці, які регулярно вдосконалюють свої навички в сфері стоматології, тобто відвідують майстер-класи; конференції, а також курси для підвищення рівня кваліфікації.

Кожен день стоматологи користуються Helbo-терапією, EMS і доданими лазером, що дозволяє надавати допомогу пацієнтам, які страждають на гострий та хронічний пародонтит.

У клініці використовують інноваційне обладнання, яке допомагає провести якісну діагностику порожнини рота, після чого лікарі можуть приступити до лікування.

Клініка надає можливості вибору систем імплантації, сертифікованих в європейському союзі: MegaGen (Південна Корея), B & B Dental (Італія), саме славляться якістю і надійністю.

Наш стоматологічний центр надає можливість нашим пацієнтам консультуватися з кращими професорами зі світовим ім'ям.