Гранат Клінік

Гранат Клінік

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологія «Гранат Клінік» об'єднує в собі інноваційні технології у лікування зубів, кваліфікованих лікарів і затишну атмосферу сімейної клініки. Головним принципом роботи «Гранат Клінік» є ефективне лікування, максимальне збереження тканин зуба, безболісність і комфорт для пацієнтів
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 18:00
вул. Мит. А. Шептицького, 4на карті
Дніпровський м.Лівобережна м.Дарниця

Стоматологія «Гранат Клінік» допомагає кожному пацієнту обзавестися білозубою, сяючою, а головне здоровою посмішкою. Саме тому символом клініки був обраний соковитий гранат, здавна асоціювався зі здоровим тілом і духом.

Стоматологія «Гранат Клінік» надає повний перелік стоматологічних послуг:

• терапевтична стоматологія (лікування карієсу будь-якій стадії, ерозії зубів, клиновидних дефектів, пульпіту і періодонтиту, ендодонтичне лікування);
  • хірургічна стоматологія (безболісне видалення молочних зубів, видалення постійних зубів, розтин абсцесів);
  • профілактична стоматологія (професійна гігієна ротової порожнини, домашнє та офісне відбілювання емалі, зняття зубних відкладень);
  • імплантація у стоматології (виготовлення та встановлення металокерамічної коронки на імплантах, встановлення імплантатів);
  • ортопедична хірургія (виготовлення та встановлення знімних і незнімних протезів, вінірів, металокерамічних і суцільнокерамічних коронок);
  • ортодонтична хірургія (встановлення металевої, керамічної і самолігуючі брекет-системи, встановлення знімних і незнімних ортодонтичних апаратів, кап).

Стоматологія «Гранат Клінік» є однією з небагатьох клінік у Києві, що мають на своїй базі власну зуботехнічну лабораторію. Це відкриває ряд значних переваг для пацієнтів.

Переваги стоматології «Гранат Клінік»:

• виготовлення коронок і протезів відбувається набагато швидше;
  • пацієнт може бути впевнений у якості виконаної роботи;
  • виключаються помилки під час зняття відбитків і виготовлення пробних моделей;
  • кращі ціни на протезування, адже необхідність транспортувати відбитки і вдаватися до послуг сторонніх зуботехнічних лабораторій відпадає.

Відвідавши стоматологію «Гранат Клінік» ви позбудетеся від стереотипів, пов'язаних зі стоматологічним лікуванням, відпочинете у спокійних та розслабляючих умовах клініки, будете радувати своїх близьких і оточуючих теплотою та сяйвом вашої посмішки.

Обладнання клініки «Гранат Клінік»:

• стоматологічна установка;
  • аспіраційна система;
  • стерилізаційне обладнання;
  • зуботехнічні мотори.

Весь персонал стоматології «Гранат Клінік» бажає кожному пацієнту посміхатися якомога ширше, не бояться проявляти свої емоції і радіти життю.

Анна 29 Вересень 2018
Все отлично, все понравилось.
Раиса 05 Липень 2018
Очень хорошая клиника, приходишь, как к себе домой. Спасибо.
Натали 23 Березень 2018
Мне все понравилось, однозначно буду рекомендовать клинику другим.
Яна 03 Листопад 2017
Клиника хорошая, правда меня приняли немного позже назначеного времени.
Инна 18 Серпень 2017
Довольна, все было отлично.
Філії мережі
Все клініки