Сторінка 10: Ортодонти в Києві

Лікар Ортодонт, Стоматолог Салтиков Ілля Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на виправленні прикусу та неправильному положення зубів. Проводить процедури, використовуючи ортодонтичні апарати, брекети, капи. Також використовує комп'ютерні програми для розшифровки даних діагностики та для планування лікування
К'ю-Клінік (Q-Clinic)
вул. Жилянська, 30 ана карті
Подільськийм. Палац Спорту
Лікар Стоматолог, Ортодонт Косюк Наталія Михайлівна на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Наталії Михайлівни входить всебічна діагностика, лікування і корекція різних дефектів прикусу і зубного ряду. Володіючи інноваційними технологіями і методами, Наталя Михайлівна працює з дорослими і маленькими пацієнтами, проводить індивідуальні консультації, бере участь в протезуванні зубів, встановлює знімні і незнімні апарати (пластини, брекет-системи, ретейнери).
Лікар Ортодонт Левадна  Олександра  Дмитрівна на Doc.ua
Олександра Дмитрівна - досвідчений стоматолог ортодонт в мережі стоматологічних клінік "Люмі-Дент". Проводить ортодонтичне лікування дітям та дорослим за допомогою знімних та незнімних конструкцій, брекет-систем та кап. Окрім цього спеціалізується на профілактиці виникнення щелепно-лицьових деформацій у дітей.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Коваленко Олена Миколаївна на Doc.ua
Доктор Коваленко О.М. є прогресивним фахівцем в сфері передового стоматологічного та ортодонтичного лікування. Олена Миколаївна займається високохудожньою реставрацією, ультраточним ендодонтичним лікуванням, корекцією прикусу і аномалій зубного ряду з використанням вестибулярних брекет-систем, технології Invisalign.
Медичний центр Ваш лікар
пр. Науки, 60ана карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Стоматолог, Ортодонт Корольчук Іванна Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт принимает как взрослых, так и маленьких пациентов. Проводит ортодонтическое лечение съемными и несъемными ортодонтическими аппаратами, специализируется на постановке брекет-систем: традиционны и безлигатурных (самолигирующих). Лечит затрудненное носовое дыхание ввиду узкой верхней челюсти, аномалии размеров и формы зубов, сверхкомплектные зубы, патологии прикуса
Лікар Ортодонт, Стоматолог Копійка Тетяна Юріївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт проводить лікування з знімною і незнімною ортодонтичною апаратурою, використовує в своїй практиці позаротові конструкції (лицьова дуга, лицьова маска), застосовує мікроімпланти. Також проводить аналіз ТРГ, спліт-терапію при дисфункції скронево-щелепного суглоба, виправляє прикус і неправильне положення зубів
Лікар Ортодонт, Стоматолог Крупенікова Вікторія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні зубощелепних аномалій, виправлення прикусу, патологій порушення жування, дихання, мовного апарату, неправильне розташування, деформації зубного ряду.
Дарлін на вул. Мішуги
вул. Мішуги, 10, оф. 102на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Ортодонт, Стоматолог Строганова Наталія Григорівна на Doc.ua
21рік досвіду
Спеціаліст в області ортодонтії займається діагностикою та лікуванням зубощелепних аномалій. Коригує порушення, що виникають в процесі формування жувальної-мовного апарату і вроджені дефекти. Наталя Григорівна має 20 років медичного стажу
Лікар Ортодонт, Стоматолог Бєлова Ганна Геннадіївна на Doc.ua
Лікар має високий професіоналізм в сфері ортодонтичної і терапевтичної стоматології. Анна Генадіївна спеціалізується на проведенні ортодонтичного лікування, протезуванні, лікуванні каріозних ушкоджень зубів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Савченко Олена Валентинівна на Doc.ua
Олена Валентинівна лікар терапевтичної стоматології, першої категорії. Займається лікуванням аномалій прикусу, карієсу, пульпіту, періодонтиту, ортолікуванням у дорослих пацієнтів. Проводить професійну чистку та відбілювання зубів.
Екодент на вул. Миропільській
вул. Миропільська, 3на карті