Харків

Ортодонти в Харкові

Лікар Ортодонт, Стоматолог-ортопед Теймурова Люси на Doc.ua
Консультація від400 грн
Лікар-стоматолог-ортодонт. Займається виправленням прикусу та інших патологій зубощелепного апарату, використовуючи для цього капи, платівки, брекети та інші системи. Лікує дистальний, медіальний, перехресний, відкритий, глибокий прикус, скупченість зубів, ретеновані зуби.
Лікар Ортодонт Медведєва Оксана Ярославівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ортодонт, який має багаторічний досвід роботи. Займається установкою брекет-систем, елайнерів Invisalign. Виправляє зубо-щелепні аномалії, дефекти прикусу.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Доценко Інна Олегівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт, виправляє неправильне положення зубів, проводить ортодонтичне лікування, використовуючи систему INVISALIGN, а також спільно з іншими фахівцями бере участь в обговоренні плану лікування пацієнтів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Насанкіна Катерина Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, фахівець в області загальної стоматології. В її сферу діяльності входить виправлення патологій прикусу, зубних рядів, окремих зубів із застосуванням знімних апаратів, лікування брекет-системами. Займається лікуванням як дорослих, так і дітей. Є фахівцем з художньої реставрації та відновленню анатомічної форми зубів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Данильченко (Бєляєва) Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Тетяна Євгенівна є висококваліфікованим стоматологом терапевтичного і ортодонтичного профілю, спеціалізується на виконання всіх терапевтичних лікувальних маніпуляцій в ротовій порожнині, проводить корекцію прикусу.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Ковнер Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт, працює в сфері терапевтичної, хірургічної та ортопедичної стоматології, проводить виправлення прикусу і інших дефектів за допомогою кап, пластинок, брекетів і ін.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Юрченко Андрій Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Юрченко спеціалізується на корекції глибокого, дистального, мезіального і Т.Л. прикусів, скупченості зубів і інших дефектів нормального прикусу.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Христенко Юрій Олександрович на Doc.ua
Стоматолог-хірург, ортодонт. Спеціалізується на проведенні хірургічних процедур - імплантації, видаленні зубів будь-якої складності. Займається ортодонтичним лікуванням - виправленням прикусу, вирівнюванням зубів за допомогою брекетів, кап. Займається протезуванням.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Сараєва Лайя Валеріївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, ортодонт, проводить лікування кореневих каналів, використовуючи ендомотор, ротаційні нікель-титанові системи, що забезпечує точність роботи і менш травматичне лікування для пацієнта. Має успішний досвід переліковування кореневих каналів і закриття перфорацій. Досконало володіє технікою вилучення уламків інструментів і тривимірної обтурації кореневих каналів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Андріянова  Олена  Леонідівна на Doc.ua
Стоматолог, який протягом багатьох років виправляє недоліки посмішки за допомогою брекетів та робить людей більш впевненими у собі завдяки рівним й здоровим зубам
Показати ще 2 Лікаріautorenew