Харків

SVDent (Есві дент)

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний
Салтівське шосе, 244на карті
Немишлянський
пр-т П. Григоренка, 3на карті
Немишлянський м.Палац Спорту
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled вт - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр-т. Петра Григоренко, 7на карті
Немишлянський м.Палац Спорту

Стоматологія SVdent – це новітні методики лікування зубів. Ми використовуємо сучасні стоматологічні матеріали та обладнання відомих світових виробників.

Стоматологи SVdent – це досвідчені лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми дорожимо своєю репутацією в Харкові, створеної за 25 років нашої роботи.

В стоматології SVdent Харків Ви швидко і безболісно вирішите будь-які проблеми з зубами, яснами та порожниною рота у повній відповідності з європейськими стандартами.

Кожен стоматолог має великий досвід роботи з пацієнтами з підвищеною больовою чутливістю та почуттям страху. Всі фахівці уважно ставляться до кожного пацієнта.

Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг:

• Безкоштовні консультації: огляд, діагностика та складання плану лікування.
  • Професійне чищення зубів.
  • Відбілювання зубів.
  • Лікування карієсу.
  • Лікування ясен.
  • Лікування кореневих каналів під мікроскопом.
  • 3D дослідження, панорамні знімки.
  • Імплантація зубів.
  • Кісткова пластика.
  • Протезування: коронки, знімні протези.
  • Вирівнювання зубів: брекети, пластинки, трейнери.
  • Видалення зубів будь-якої складності.
  • Парадонтологічне лікування: вектор-терапія.
Галина 25 Січень 2024
Клініка сподобалась. Будемо ще сюди звертатися.
Ефим 06 Січень 2022
В клинике, чисто, аккуратно, работа врача Котляровой Алины Витальевны, была оперативной, и на мой взгляд качественной, ребёнок вышел из кабинета спокойный, и не жаловался на лечение. Остались довольны, рекомендуем.
Ольга 22 Січень 2021
Внимательный и обходительный доктор.
Анастасия 27 Жовтень 2020
В клинике хорошо приняли. Предоставили все услуги. Приемом довольна.
Юлия 25 Червень 2020
Было ни больно, ни страшно. Все сделали хорошо.