Клініка Есві дент (SV dent) на просп. М. Жукова,3

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Стоматологія

У стоматології «SV dent» завжди готові допомогти пацієнтові позбавиться від проблем із зубами і зробити лікування таким комфортним, щоб майбутні пацієнти стоматології перестали боятися стоматологів. У стоматології «SV dent» надають високий рівень обслуговування, здатний задовольнити побажання навіть найвибагливішого пацієнта. ще

• Сб-Нд: 9:00-19:00

пр-т. Маршала Жукова, 3. На карті

Комінтернівський (Слобідський) , м.Маршала Жукова

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Стоматологія «SV dent» на Маршала Жукова 3 надає комплексну допомогу в лікуванні зубного болю, захворювань ясен, нададуть широкий перелік послуг з протезування, імплантації, гігієну зубного ряду і ортодонтії (виправлення прикусу).

Стоматологи «SV dent» на Маршала Жукова 3 є кваліфікованими і досвідченими фахівцями, регулярно відвідують різні семінари, конференції та майстер-класи, завдяки чому в клініці застосовуються новітні методи і матеріали.

У клініці проводиться якісне протезування зубів, включаючи незнімне протезування на імплантатах, знімне нейлонове і бюгельне протезування, застосовуються безпечні та ефективні методи відбілювання зубів, а в лікуванні ясенних захворювань застосовується вектор-терапія (лікування ультразвуком).

В клинике хорошо приняли. Предоставили все услуги. Приемом довольна.

Анастасия, 27.10.2020

Было ни больно, ни страшно. Все сделали хорошо.

Юлия, 25.06.2020

Був антисептик, бахіли, чисто, світло, привітливий персонал.

Лилия, 28.05.2020

В эту клинику я пришла по отзывам из интернета! Лечил меня врач Шадрин Андрей Владимирович! Лечением и обслуживанием я осталась довольна! Спасибо большое вашей клинике! И отдельное спасибо врачу Андрею Владимировичу за его труд!

Бродская Людмила Григорьевна, 16.04.2020

Вежливый персонал, все хорошо. Рассказали, объяснили. Я довольна.

Александра, 15.10.2019
Дивитися всі відгуки