Харків

SVDent на просп. П. Григоренка, 7

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологія SVDent – це сучасна стоматологія у місті Харків для всієї родини. У клініці лікуються цілі покоління родин. SVDent вже 25 років. Ціль Стоматології SVDent – це допомога людям. Медичний центр охоплює увесь спектр стоматологічних послуг: починаючи з огляду і закінчуючи складним хірургічними операціями. У SVDent працюють стоматологи усіх напрямків: терапевти, ортопеди, гігієністи, хірурги, імплантологи, ендодонтисти, ортодонти, парадонтологи.
access_time_filled вт - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр-т. Петра Григоренко, 7на карті
Немишлянський м.Палац Спорту

Стоматологія SVdent – це новітні методики лікування зубів. Де використовуються сучасні стоматологічні матеріали та обладнання відомих світових виробників.

Стоматологи SVdent – це досвідчені лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Медичний центр дорожить своєю репутацією в Харкові, яка створена за 25 років  роботи.

В стоматології SVdent Харків Ви швидко і безболісно вирішите будь-які проблеми з зубами, яснами та порожниною рота у повній відповідності з європейськими стандартами.

Кожен стоматолог має великий досвід роботи з пацієнтами з підвищеною больовою чутливістю та почуттям страху. Всі фахівці уважно ставляться до кожного пацієнта.

Стоматологія SVdent надає повний спектр стоматологічних послуг:

• Безкоштовні консультації: огляд, діагностика та складання плану лікування
  • Професійне чищення зубів
  • Відбілювання зубів
  • Лікування карієсу
  • Лікування ясен
  • Лікування кореневих каналів під мікроскопом
  • 3D дослідження, панорамні знімки
  • Імплантація зубів
  • Кісткова пластика
  • Протезування: коронки, знімні протези
  • Вирівнювання зубів: брекети, пластинки, трейнери
  • Видалення зубів будь-якої складності
  • Парадонтологічне лікування: вектор-терапія
Ефим 06 Січень 2022
В клинике, чисто, аккуратно, работа врача Котляровой Алины Витальевны, была оперативной, и на мой взгляд качественной, ребёнок вышел из кабинета спокойный, и не жаловался на лечение. Остались довольны, рекомендуем.
Ника 04 Лютий 2020
В клинике чисто, аккуратно, очень красиво и стерильно. Мне понравилось
Анастасия 28 Жовтень 2019
Спасибо врачу. Все аккуратно и быстро сделал. Обьяснил, на какие зубы обратить внимание, рассказал за лечение.
Ярослав 19 Вересень 2018
Все было хорошо.
Артем 08 Серпень 2018
Хороший доктор, умеет работать с детками. Но в холле не хватает кулера, очень хотелось водички. Спасибо.
Філії мережі
Все клініки