Харків

SVDent на Салтовському шосе

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологія SVDent – це сучасна стоматологія у місті Харків для всієї родини. У клініці лікуються цілі покоління родин. SVDent вже 25 років. Ціль Стоматології SVDent – це допомога людям. Медичний центр охоплює увесь спектр стоматологічних послуг: починаючи з огляду і закінчуючи складним хірургічними операціями. У SVDent працюють стоматологи усіх напрямків: терапевти, ортопеди, гігієністи, хірурги, імплантологи, ендодонтисти, ортодонти, парадонтологи.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний
Салтівське шосе, 244на карті
Немишлянський

Стоматологія SVdent – це новітні методики лікування зубів. Де використовуються сучасні стоматологічні матеріали та обладнання відомих світових виробників.

Стоматологи SVdent – це досвідчені лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Медичний центр дорожить своєю репутацією в Харкові, яка створена за 25 років роботи.

В стоматології SVdent Харків Ви швидко і безболісно вирішите будь-які проблеми з зубами, яснами та порожниною рота у повній відповідності з європейськими стандартами.

Кожен стоматолог має великий досвід роботи з пацієнтами з підвищеною больовою чутливістю та почуттям страху. Всі фахівці уважно ставляться до кожного пацієнта.

Стоматологія SVdent надає повний спектр стоматологічних послуг:

• Безкоштовні консультації: огляд, діагностика та складання плану лікування
  • Професійне чищення зубів
  • Відбілювання зубів
  • Лікування карієсу
  • Лікування ясен
  • Лікування кореневих каналів під мікроскопом
  • 3D дослідження, панорамні знімки
  • Імплантація зубів
  • Кісткова пластика
  • Протезування: коронки, знімні протези
  • Вирівнювання зубів: брекети, пластинки, трейнери
  • Видалення зубів будь-якої складності
  • Парадонтологічне лікування: вектор-терапія
Елена 15 Січень 2020
Понравилось, что смогли принять раньше назначеного времени без проблем. Хорошее отношение.
Владислав 16 Вересень 2018
Нам понравился прием. Остались довольны посещением.
Кристина 14 Вересень 2018
Уже была там раньше. Всем довольна.
Лиана 12 Листопад 2017
Хорошо отнеслись.
Яна 02 Вересень 2017
Все на высшем уровне. Все было хорошо.
Філії мережі
Все клініки