Медичний центр «Беатріс»

Клініка Медичний центр «Беатріс»

add_box Дерматологія Косметологія Мамологія Онкологія Ортопедія Пластична хірургія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Беатріс» — сучасний медичний центр, який надає послуги в сфері пластичної та дитячої хірургії, ін'єкційної та апаратної косметології. Тут ведуть прийом кваліфіковані лікарі і фахівці, які у своїй роботі використовують сучасне обладнання та матеріали, що дозволяє надавати якісні послуги
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пушкінська, 44на карті
Дзержинський (Шевченківський) м.Архітектора Бекетова
Рейтинг клініки розраховується на основі

«Беатріс» —  це сучасний медичний центр, пріоритетом якого є надання послуг в області пластичної хірургії, дитячої хірургії та естетичної медицини.  Сучасна система обслуговування, доступні ціни на проведення процедур і велике кількість послуг, що надаються, робить «Беатріс» одним з кращих медичних центрів у місті Харків.

Основні напрямки МЦ «Беатріс»:

• пластична хірургія;
  • дитяча хірургія;
  • дитяча стоматологія;
  • дитяча щелепно-лицьова хірургія;
  • ін'єкційна косметологія обличчя та тіла;
  • лазерна косметологія;
  • класична та апаратна косметологія;
  • бальнеологія і масаж.

«Беатріс» —  це кращі лікарі з великими знаннями і досвідом роботи, найсучасніше і ефективне обладнання, високоякісні медикаменти, прозора система оплати, унікальний підхід для кожного пацієнта, що в сукупності дозволяє проводити лікування максимально ефективно і комфортно для пацієнтів.

Перевірені відгуки про клініку
Елена 25 Травень 2020
Все было оперативно, быстро, понравилось что не пришлось ждать и все было по времени.
Галина 19 Травень 2020
Нет воможности расплатится картой. Это очень неудобно.
Маргарита 23 Лютий 2020
Атмосфера приятная, не наващивая.
Милена 09 Лютий 2020
Чисто, уютно спокойно.
Ирина 26 Грудень 2019
На входе, на рецепции, некуда повесить вещи. Я видела, что эта проблема была указа в других отзывах. Странно, что такая клиника, до сих пор на это не отреагировала! Не удобно, когда ты раздеваешься, вещи положить некуда, только на диванчик, где сидят люди, рядом. А так, меня все устроило!
Філії мережі
Все клініки