Харків
Медичний центр «Беатріс»

Відгуки про клініку Медичний центр «Беатріс»

add_box Дерматологія Косметологія Мамологія Мануальна терапія Масаж Онкологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Беатріс» — сучасний медичний центр, який надає послуги в сфері пластичної та дитячої хірургії, ін'єкційної та апаратної косметології. Тут ведуть прийом кваліфіковані лікарі і фахівці, які у своїй роботі використовують сучасне обладнання та матеріали, що дозволяє надавати якісні послуги
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пушкінська, 44, 2 поверх, каб. 2-10на карті
Шевченківський м.Архітектора Бекетова
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
26 відгуків
Расита 14 Лютий 2024
Все добре було, нам все дуже сподобалося у клініці.
Ілля 24 Січень 2024
Задоволена клінікою. Все добре пройшло.
Максим 23 Листопад 2023
Все сподобалось.
Дельфуза 16 Листопад 2023
Все было хорошо, все отлично. Котлярова Виктория - хороший специалист, хорошее отношение к людям, вежливая
Дельфуза 10 Листопад 2023
Визитом осталась довольна - хорошая клиника.
Гліб 27 Вересень 2023
Визитом в клинику остался очень доволен – меня встретил приветливый и профессиональный персонал.
Яна 08 Грудень 2021
Клиника не плохая, только не организованная, если хочешь попасть по своему времени, то нужно прийти заранее, иначе очень долго просидишь в "живой" очереди.
Александр 03 Листопад 2021
Не понравилось, что нет онлайн консультаций и записи на определённое время, пришлось ждать под кабинетом полтора часа!
Матвей 25 Листопад 2020
Девушки на рецепции приятные, все рассказали и провели куда нужно.
Елена 25 Травень 2020
Все было оперативно, быстро, понравилось что не пришлось ждать и все было по времени.
1 2 3