Харків
Центр здоров'я лікаря Артемчука

Центр здоров'я лікаря Артемчука

Клініка
add_box Андрологія Гінекологія Косметологія Мануальна терапія Наркологія Педіатрія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 16:00 access_time_filled пт : :0 - 16:00 access_time_filled сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Державінська, 38 на карті
Холодногірський м.Метробудівників

Клініка професора Артемчука працює в Харкові вже більше 35 років. До 1990 року вона функціонувала як Другий республіканський психотерапевтичний центр.

Сьогодні «Центр здоров'я доктора Артемчука» представляє собою багатопрофільний заклад - клінічну базу «Інституту неврології, психіатрії та наркології» Академії медичних наук України та приватну лікувально-діагностичну, реабілітаційну клініку сімейної медицини.

Спеціалізація медичного центру

Доктора клініки спеціалізуються на лікуванні за такими напрямками:

• наркологія;
  • психотерапія;
  • терапія (внутрішні хвороби, вакцинація дорослих);
  • сексологія;
  • андрологія;
  • мала хірургія (в тому числі дитяча);
  • стоматологія (терапія, ортопедія, ортодонтія, стоматологічна хірургія);
  • лікарська і естетична косметологія;
  • подологія;
  • мануальна терапія;
  • лабораторна діагностика;
  • педіатрія з можливістю вакцинації дітей та підлітків;
  • весь спектр гінекологічної допомоги.

Крім медичного прийому, в центрі проводяться дослідження, під керівництвом Артемчука А.Ф. молоді фахівці проходять медичну та наукову підготовку. У клініці організовуються науково-практичні конференції, проходять публікацію наукові праці, монографії.

Сервіс «Центру здоров'я доктора Артемчука»

Медичний центр пропонує широкий спектр послуг:

• лікування алкогольної, наркотичної залежностей (амбулаторно і вдома);
  • позбавлення від тютюнової залежності, надмірного апетиту і ваги, ігроманії, нічного нетримання сечі і інший нервово-психічної патології;
  • сімейні консультації з питань «складного» підлітка і проблем зі шкільним навчанням;
  • спостереження пацієнта після лікування;
  • безін'єкційне омолодження, безопераційна ліпосакція, контурна пластика, біоревіталізація, мезотерапія, плазмоліфтінг і ін .;
  • хірургічне лікування новоутворень, врослого нігтя, рубців;
  • в дитячій хірургії - індивідуальний і дбайливий підхід до кожної дитини;
  • підтримка дієтолога і масажиста при надмірному вазі, апетиті;
  • відновлення захисних функцій організму, нормалізація нервово-психічного стану завдяки застосуванню методів електросну, мікроанодной поляризації мозку, фітопрепаратів;
  • лікування простатитів, відновлення потенції, секс-урологічна допомога;
  • повний комплекс стоматологічних послуг;
  • лікування органів травлення, серцево-судинної системи, захворювань легенів, нирок, інших внутрішніх органів лікарем терапевтом;
  • естетична косметологія - чистка особи, альгінатние маски, уліткотерапія, епіляція чоловіків і жінок;
  • проведення, розшифровка ЕКГ на дому;
  • заняття на профілакторі Євмінова для усунення болю в спині і здорової постави;
  • школа професійної подології - навчання, практика, теорія;
  • застосування методик інструментальної, функціональної та лабораторної діагностики.
Ілля 08 Березень 2024
Все добре пройшло, всім повністю задоволений залишився.
Ярослав 21 Лютий 2024
Гарана клініка. Було зручно та комфортно.
Анонімно 12 Грудень 2023
Все сподобалось у клініці.
Богдан 13 Листопад 2023
У клініці все сподобалось. Дякую.
Владимир 11 Червень 2020
Все на высшем уровне.