Харків

МастерМед

Стоматологічна клініка
4.7
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
У філіях мережі стоматологий «МастерМед» надають послуги з терапевтичної стоматології, хірургії, імплантології, естетичним реставраціям, профілактиці і гігієнічним маніпуляціям, Пародонтологічне лікування, ортодонтії. Також стоматологія «МастерМед» займається дитячою стоматологією і стоматологічним туризмом.
вул. Зубарєва, 39Ана карті
вул. Гвардейців Широнінців, 127на карті
Салтівський м.Героїв праці
вул. Харківських дивізій, 7на карті
Слобідський м.Палац Спорту м.Армійська
Схожі клініки поблизу в місті Харкові:
SVDent на Салтовському шосе
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний
Салтівське шосе, 244
Немишлянський
Гранд Стоматологія на Олексіївці
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 19:00
проспект Людвіга Свободи, 31
Європейська стоматологія
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled вт - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр-т. Науки, 41/43
Shape Dental Studio
add_box Стоматологія Ортодонтія Ендодонтія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
провулок Отакара Яроша, 16
Стоматологічний кабінет White Smile
add_box Стоматологія Ендодонтія Ортопедична стоматологія Парадонтологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 18:00
майдан Захисників України, 7/8, офіс 53
Слобідський
Центр здоров'я лікаря Артемчука
add_box Андрологія Гінекологія Косметологія Мануальна терапія Наркологія Педіатрія ... ще
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 16:00 access_time_filled пт : :0 - 16:00 access_time_filled сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Державінська, 38
Холодногірський
Дентал Клінік
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00
вул. Академіка Павлова, 140А
Салтівський
Медичний центр «Беатріс»
add_box Дерматологія Косметологія Мамологія Мануальна терапія Масаж Онкологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пушкінська, 44, 2 поверх, каб. 2-10
Лорідан на Метробудівельників
add_box Дерматологія Оториноларингологія Фізіотерапія Гірудотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 13:00
ул. Метростроителей, 24
Київський
Лінія життя, медичний центр
add_box Акушерство Андрологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Героїв Праці, 14
Салтівський
Схожі клініки в інших районах міста Харкова:
4.7

Перший з п'яти філій «МастерМед» за адресою проспект Тракторобудівників, 112 відкрив двері для перших пацієнтів майже 10 років тому - в 2005 році. За ці роки мережа стоматологічних клінік «МастерМед» полюбилася пацієнтам, про що свідчать численні подяки від людей, які отримали прекрасні посмішки.

Коли мова заходить про мережу стоматологічних клінік «МастерМед» асоціація відразу пов'язує назву клініки з прекрасним лікарем, співвласником даної мережі - Лохвицької Марією Олександрівною. Завдяки багаторічному досвіду, напрацьованої бази професійних контактів, новаторським ідеям в лікуванні зубів, таланту лікаря, Марія Олександрівна зібрала навколо себе унікальний штат стоматологів, який є одним з кращих в Харкові.

Всі лікарі, що працюють в мережі стоматологий «МастерМед» успішно пройшли сертифікацію, у них на руках є ліцензії на ведення медичної практики, а також дозволу від санітарно-епідеміологічної служби державної форми володіння і органу пожежного нагляду. Вони все періодично проходять курси, спрямовані на підвищення кваліфікації, відвідують конференції та семінари по стоматологічному напрямку в медицині.

У «МастерМед» представлені такі напрямки стоматології:

• гігієнічні маніпуляції і профілактика хвороб;
  • імплантація зубів;
  • терапевтична стоматологія;
  • відбілювання зубів, естетична стоматологія;
  • хірургічні маніпуляції;
  • послуги з пародонтології;
  • ортодонтичне лікування прикусу, деформацій зубного ряду;
  • дитяча стоматологія;
  • напрямок стоматологічного туризму.

Для зручності пацієнтів філії розташовані в різних підрайонах, завдяки чому отримати якісні стоматологічні послуги можливо практично в будь-якій точці Харкова.

Марина 02 Грудень 2017
В клинике нас все доктора устраивают. Я клинику знаю с самого открытия, обслуживаюсь здесь, все устраивает. Ребенка в особенности, потому что он боится врачей, а в эту клинику свободно идет.
Наталия 08 Липень 2017
Мне очень не понравились цены на услуги и то, что платишь за снимок рентгеновский немереное количество денег, а потом, чтобы забрать его с собой, нужно еще заплатить. Я даже не знаю, как это называется.
Фидан 18 Липень 2016
Очень все понравилось! Принимала Николина Евгения Павловна и Денис Борисович - очень хорошие врачи! Молодцы! Всем-всем очень довольны!
Дарья 01 Лютий 2016
Все аккуратно, чистенько и квалифицированно.
Виктория 15 Січень 2016
Все устроило, обслуживание, все хорошо. Записалась на еще один прием, все подошло.