Дніпро

Ортодонти в Дніпрі

Сьогодні, 19 Марта
Лікар Ортодонт Малевич Олена Олегівна на Doc.ua
Малевич Олена Олегівна
Олена Олегівна - висококваліфікований ортодонт і директор стоматології «Денталика». Лікар спеціалізується на лікування зубо-щелепних аномалій, використовуючи незнімну / знімну ортодонтичну апаратуру. До неї на консультацію приходять як дорослі, так і маленькі пацієнти. Як директор ТОВ «Денталика» Є.О. Малевич була удостоєна нагороди «Кращий керівник-2015».
Денталіка
вул. Савченко, 3на карті
Центральний
Клініка має генератор та працює під час відключень електроенергії
Лікар Ортодонт, Стоматолог Войт Марина Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна спеціалізується на терапевтичній, ортодонтичній стоматології. Проводить терапію захворювань твердих тканин зубів і пародонта. Займається виправленням деформації зубів, неправильного прикусу, використовуючи сучасні технології, зокрема постановку лінгвальних брекет-системи.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Агафонов Ігор Володимирович на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, член Асоціації ортодонтів України, область професійного інтересу - сучасна ортодонтична техніка, застосування лінгвальних брекетів для корекції прикусу, ортогнатична хірургія та багато іншого.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Єськова Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Кваліфікований ортодонт, проводить лікування аномалій окремих зубів, зубного ряду, прикусу за допомогою різних видів брекет-систем. Встановлює знімні і незнімні ретенційні апарати.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Касьяненко Інна Миколаївна на Doc.ua
21год опыта
Ортодонт, дитячий стоматолог. Займається виправленням положення і форми зубних дуг, закріпленням хірургічної корекції при аномалії прикусу, перебудовою жувальної, мімічної мускулатури, використовуючи ортодонтичні апарати.
Аранта, центр стоматології
вул. Рабоча, 89на карті
Чечелівський
Лікар Ортодонт Кітастий Олексій  на Doc.ua
Лікар-ортодонт проводить цифрову діагностику і корекцію прикусу. Надає допомогу пацієнтам з неправильним ростом зубів, підбирає оптимальний варіант знімного пластиночного апарату або брекетів з різних матеріалів
Лікар Ортодонт, Стоматолог Мосейко  Лаура  Віталіївна на Doc.ua
Лаура Віталіївна лікар стоматолог-ортодонт другої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань СНЩС, патологічного прикусу. Приймає дорослих та дітей.
Лікар Ортодонт Керлан Яна Петрівна на Doc.ua
Керлан Яна Петрівна
21год опыта
Спеціалізується на вирівнюванні неправильного прикусу і зубів у дітей / дорослих. Встановлює металеві, керамічні, самолігатурні, сапфірові брекет-системи, прозорі елайнери і знімні пластинки.
Лікар Ортодонт, Стоматолог-ортопед Громова Ганна Олегівна на Doc.ua
Лікар - стоматолог-ортодонт, ортопед, є фахівцем з ортодонтичного виправлення дефектів прикусу, протезування зубів, естетичної та функціональної реабілітації зубощелепної патології, протезування на імплантатах. Надає допомогу при дисфункції СНЩС, патології прикусу, вторинної адентії, естетичних дефектах зубів
Медичний центр «КонстантА»
Пр. Дмитрия Яворницкого, д. 3, 3-й этажна карті
Шевченківський
Лікар Ортодонт Тамлаві Оусама Ібрагім на Doc.ua
Ортодонт з великим досвідом роботи, робоча сфера фахівця включає установку і корекцію знімних пристроїв для корекції прикусу, а також незнімних - брекет-систем металевих, лінгвальних, безлігатурних і ін.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Показати ще 8 Лікаріautorenew