Дніпро
Авіцена-СТ, центр естетичної стоматології

Авіцена-СТ, центр естетичної стоматології

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
У центрі естетичної стоматології «Авіценна-СТ» надають повний перелік стоматологічних послуг: лікування каріозних пошкоджень, естетичні реставрації, лікування хвороб пародонта за допомогою Вектор-терапії, установка вінірів, коронок, керамічних вкладок, протезів, відбілювання зубів, установка ортодонтичних апаратів і багато іншого .
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Січеславська набережна 16Б на карті
Амур-Нижньодніпровський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
Сечеславська набережна, 16 бна карті
Шевченківський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

«Авіценна-СТ» - центр естетичної стоматології, в якому ведуть прийом досвідчені зубні лікарі. Очолює даний медичний заклад лікар з 20-річним стажем роботи - Керлан Яна Петрівна.

У «Авіценне-СТ» проводять процедури по таким напрямкам:

• терапія:
    • лікування каріозних пошкоджень - карієс, пульпіт, періодонтит. Лікування цих захворювань в «Авіценна-СТ» не приносить больових відчуттів завдяки використанню сучасного обладнання та якісних анестетиків;
    • естетична реставрація - відтворення естетичного вигляду зубного ряду;
  • пародонтологія - лікування хвороб пародонта, а саме: пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу. У лікуванні цих захворювань фахівці центру звертаються до використання інноваційної технології - апаратної Вектор-терапії. Завдяки використанню цього апарату, лікування пародонту проходить атравматично, оскільки ні м'які тканини, ні корінь зуба не травмуються;
  • ортодонтія - виправлення прикусу, відтворення естетичного зубного ряду. З метою лікування на зубний ряд встановлюються:
    • знімні апарати - пластинки;
    • незнімні ортодонтичні апарати - брекет-системи (металеві, керамічні, самолігатурние, сапфірові, лінгвальні);
    • елайнери «Ортоснеп»;
  • ортопедія - процедури по відновленню функціонального, а також естетичного вигляду зубів. Передбачає установку виниров, протезів, мостів, вкладок;
  • дитяча стоматологія - лікування різних хвороб, що виникають в ротовій порожнині у маленьких пацієнтів:
    • видалення зубів;
    • ортодонтичне лікування;
    • лікування молочних зубів;
  • гігієна ротової порожнини:
    • відбілювання зубів за допомогою системи Beyond tooth Whitening;
    • гігієнічна чистка - ручна, ультразвукова, піскоструминна, механічна поліровка.

Технології та обладнання, що використовується в центрі «Авіценна-СТ»:

• елайнери «Ортоснеп» - ортодонтичні капи від американського виробника для вирівнювання зубного ряду;
  • апарат Вектор - для лікування тканин пародонту;
  • система Beyond tooth Whitening - використовується з метою відбілювання зубного ряду.
Ольга 05 Березень 2020
В клинике всё комфортно, без задержек.
Александр 27 Вересень 2018
Мы остались довольны.
Владимир 05 Червень 2018
Меня приняли хорошо.
Олег 13 Лютий 2018
Все нормально прошло.
Виктория 19 Червень 2017
Все внимательные, улыбчивые, добрые.