Стоматологія «Vil.Vet.» (Віл.Вет.)

Стоматологія «Vil.Vet.» (Віл.Вет.)

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Стоматологічна клініка для всієї родини, де можна отримати консультацію досвідчених стоматологів-терапевтів, ортопедів, ортодонтів і хірургів. Клініка надає повний спектр дентальних послуг, серед яких гігієна ротової порожнини, лікування карієсу і його ускладнень будь-якої складності, видалення і протезування зубів, лікування каналів, встановлення імплантів, брекетів. Для діагностичних досліджень використовують рентгенівський дентальний апарат - «FONA X70»
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Бориса Гмирі, 14ана карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Стоматологічна клініка «Vil.Vet.»   це вузькопрофільні медичний заклад, який надає широкий спектр стоматологічних послуг. Вони доступні як для дорослих, так і для дітей.

Напрямки

У центрі можна отримати допомогу в таких напрямках:

• стоматологія;
  • ортодонтія;
  • ортопедія;
  • хірургія;
  • імплантологія.

Фахівці

У медцентрі працюють досвідчені лікарі, які на постійній основі підвищують свої навички кваліфікації за допомогою навчальних курсів, семінарів, майстер-класів, науково-практичних конференцій. Це допомагає застосовувати фахівцям сучасні методики лікування, які позитивно впливають на стан здоров'я пацієнтів. Під кожного пацієнта лікарі розробляють індивідуальну програму лікування. У своїй роботі використовують тільки якісні знеболюючі препарати

Послуги

Імплантологія

У стоматологічній клініці «Vil.Vet.» вам можуть запропонувати імплантацію одноетапним та двоетапним способами. За допомогою зубних імплантатів створюється ілюзія рідного зуба.

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів фахівці проводять з відчуттям максимального комфорту. Процедура триває близько 45-50 хвилин, немає ніяких неприємних больових і відчуттів, а також вона не несе шкоду для зубної емалі. Також, важливою перевагою є наявність у стінах клініки  сучасного обладнання та сертифікованих медикаментів. Вони повністю відповідають суворим європейським стандартам якості.

Терапевтична стоматологія

Лікарі можуть надати допомогу з терапевтичної стоматології:

• лікування каріозних зубів
  • відновлення форми, природного кольору зубів;
  • лікування та пломбування каналів;
  • професійна чистка за допомогою ультразвукового скейлера і технології Airflow;
  • полірування зубів спеціальними пастами.

Ортодонтія

У ортодонтії фахівці допоможуть сформувати здорову і гарну посмішку. Усі пацієнти можуть відвідати комплексну ортопедичну діагностику, адже у стінах клініки роблять зліпки для індивідуального підбору фіксуючого апарату. А для того, щоб виправити прикус, лікарі застосовують знімні пластинки або брекет-системи (металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі і лінгвальні).

Відновлення та протезування зубів

У центрі допоможуть повернути естетичну красу вашим зубам, розібратися і відновити жувальні функції, правильність дикції. Це можливо і доступно з використанням протезів для відсутніх або зруйнованих зубів. Альтернативою можуть стати   вініри, люмініри, культові та керамічні вкладки, суцільнолиті, керамічні та металокерамічні коронки.  А також, у медичному закладі вам зможуть надати послуги по вирівнюванню деформацій і аномалій щелепи.

Марина 07 Березень 2024
Все сподобалося у клініці, цілком задоволена клінікою. Все нормально було.
Катерина 04 Березень 2024
Сподобалася клініка. Сама клініка чудова, у ній чисто та є гардероб.
Олексій 13 Січень 2024
Візитом залишився задоволеним.