4.5

Лікар першої категорії
6 років досвіду
Дорослі
Діти
Спеціалізується на ортодонтії - виявляє і виліковує патології зубощелепної системи, виправляє прикус, вирівнює зуби, займається усуненням шкідливих звичок у дітей, нормалізує м'язовий тонус рота і особи.
Австралійський ортодонтичний центр
Консультация с составлениям плана лечения - 250 грн.
ул. Волошская 50/38на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
4.5
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Учасник програми «Як Ваше здоров'я» на «Першому Національному» каналі України.

Освіта

• Киевский медицинский университет Украинской Ассоциации народной медицины, специализация "Общая стоматология" (2010 г.);
  • интернатура, специализация "Ортодонтия" (2013 г.).

Курси

• 2016 р. – «The secret Myobrace therapy and breathing exercises», Київ;
  • 2015 р. – авторський курс професора Лондонського королівського університету Джона Флаттера «Метод міофункціональна корекції дисфункцій м'яких тканин обличчя й постави у дітей з постуральними порушеннями», Київ;
  • 2014 р. –курс навчання професора Лондонського королівського університету Джона Флаттера «Дихальна програма. Відновлення правильного діафрагмального дихання», Київ;
  • 2012-2014 рр. – дворічний курс навчання за програмою професора Лондонського королівського університету Джона Флаттера «Міофункціональне лікування в ортодонтії».

Участь в асоціаціях

ul>
  • Молодіжна секція асоціації ортодонтів України.
  • Лікування захворювань

• Гінгівіт
    • Карієс
    • Пародонтоз
    • Пародонтит

Виконувані процедури

• ортодонтичне лікування дорослих і дітей;
    • лицьова ортотропія;
    • лікування за допомогою індивідуально виготовлених пластин і еластопозиціонерів, Bioblock і BWS дугами;
    • спеціалізується на роботі з Міобрейсом і міофункціональної терапії, а також дихальної програми;
    • ортодонтичне лікування за допомогою брекет-систем;
    • ортодонтична підготовка пацієнтів перед ортопедичним лікуванням, імплантацією;
    • проведення професійної гігієни порожнини рота з індивідуальним підбором засобів по догляду.

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
    Валерия 10 Квітень 2018
    Все отлично.
    Дарья 27 Грудень 2016
    Клиника понравилась, врач все сделала быстро и хорошо. Однозначно будем обращаться.
    Владимир 09 Серпень 2016
    Внимательная врач, план лечения детально и хорошо объяснила. Видно, что молодая и перспективная доктор. Так, же она нашла индивидуальных подход. Я остался очень доволен визитом.
    Алена 22 Липень 2016
    Очень понравился приём, доктор хороший, опытный. Видно, что человек профессионал своего дела. Так же, он располагает к себе, очень тёплый и спокойный приём. Спасибо врачу за такую хорошую консультацию!
    папа Вячеслав 04 Червень 2016
    Абсолютно все понравилось! И как человек, и как доктор - все отлично!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ