Пломбір (PlombirDental), стоматологічна клініка

Пломбір (PlombirDental), стоматологічна клініка

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Стоматологічна клініка «Пломбір» - це сучасний медичний заклад, лікарі якого є кваліфікованими фахівцями. У клініці застосовують інноваційні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ротової порожнини ще на ранніх стадіях і надавати якісне професійне лікування.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Богдана Гаврилишина 13/1на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут

У стоматології «Пломбір» можна скористатися послугами стоматологів-терапевтів, хірургів, ортопедів і ортодонтів. За допомогою сучасної техніки всі фахівці проводять необхідні маніпуляції - лікування каріозних пошкоджень, вирівнювання зубного ряду, видалення зубів, установка імплантатів та інше.

Послуги стоматологічної клініки «Пломбір»

Перелік послуг:

• швидка стоматологічна допомога;
  • дитяча стоматологія:
  • видалення молочних зубів;
  • установка пломб;
  • установка брекет-систем;
  • художня реставрація, лікування кореневих каналів і зубів;
  • професійна гігієна порожнини рота:
  • полірування пастами;
  • полірування системою Air-flow;
  • зняття ультразвуком зубних відкладень;
  • ортодонтія (знімні і незнімні системи і апарати):
  • капи;
  • еластопозіціонери;
  • трейнери;
  • брекети;
  • ортопедична стоматологія:
  • мікропротезування (відновлення форми, кольору, блиску, прозорості і стійкості до стирання);
  • часткові знімні протези;
  • безметалловая кераміка;
  • протезування на імплантатах;
  • металокерамічні коронки і т.д.

У клініці «Пломбір» фахівці застосовують тільки сучасні методи дезінфекції, діагностики та лікування, що дозволяє їм виявляти захворювання зубів на ранніх стадіях, а пацієнтам бути впевненими в якості послуг, що надаються. Пацієнтів, які прийшли в клініку, порадує душевна атмосфера, приємний інтер'єр і уважність фахівців.

Марина 08 Січень 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Артём 25 Листопад 2020
Чисто, опрятно и хорошая, приятная атмосфера, что очень важно.
Наталья 30 Червень 2020
Клиника чистая с ремонтом. Немножко возмутила девушка на рецепции... но общее впечатление все равно хорошее.
Кристина 20 Травень 2020
Все на высшем уровне. Защита от COVID-19, девушки на рецепции приятные и готовы ответить на любые вопросы.
Лариса 28 Січень 2020
Прекрасная клиника! Очень вежливый персонал, очень чистая клиника, уютно, красиво.