Сторінка 9: Онкологи Києва

Лікар Онколог, Проктолог, Хірург Звіріч Віталій Васильович на Doc.ua
Кваліфікований хірург, зі спеціалізацією на онкології, проктології, торакальної хірургії та УЗ-діагностики. Проводить всі види операцій, володіє сучасними мініінвазивних методик. Проходив стажування за кордоном.
Лікар Нейрохірург, Онколог Главацький Олександр Якович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Спеціаліст в області комбінованого лікування внутрішньомозкових пухлин. Начальник відділу ад'ювантних методів лікування при пухлинах центральної нервової системи. Онколог, нейрохірург, доктор медичних наук. Йому належить авторство понад 170 наукових робіт.
Лікар Гінеколог, Онколог, Онкогінеколог Смирнова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-онкогінеколог проводить лікування гінекологічних захворювань: як доброякісних, і злоякісних. Також Оксана Володимирівна лікує передпухлинні захворювання.
Лікар Мамолог, Онколог Кушнір Антон Леонідович на Doc.ua
Антон Леонідович - лікар онколог з 10-ти річним стажем в професії. Вища освіта за спеціальністю лікувальна справа. Закінчив інтернатуру за фахом хірургія, стажувався в мамології та працював хірургом-маммологом.
Лікар Онколог, Хірург, Хірург-онколог Киркилевський Станіслав Ігоревич на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар-онкохірург, професор має 35-річний досвід хірургічного лікування онкологічних захворювань. Проводить оперативні втручання при доброякісних і злоякісних утвореннях грудної та черевної порожнин
Лікар Онколог, Хірург Миценко Ігор Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на онкохірургії, баріатричній і лапароскопічній хірургії. Проводить планові і екстрені оперативні втручання при захворюваннях і травмах органів черевної порожнини, злоякісних новоутвореннях шлунка, тонкого кишечника, ободової і прямої кишки, печінки, підшлункової залози, селезінки, брижі, органів тазу, заочеревинного простору, м'яких тканин. Володіє всім спектром первинних, повторних, відновлювальних і реконструктивних операцій при вищевказаних патологіях
Лікар Гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Личутіна Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: кольпіт, цервіцит, ектопія, хламідіоз, гонорея, кандидоз, дисплазія та інші. Еріка Леонідівна постійно удосконалює свої навички кваліфікації на курсах і семінарах. Веде прийом для пацієнтів з 16 років
Лікар Онколог, Дерматоонколог Дедков Сергій Анатолійович на Doc.ua
Сергій Анатолійович лікує рак шкіри (меланома), виконує дерматоскопію, панч біопсію шкіри, займається видаленням новоутворень шкіри, бородавок і папілом
Лікар Онколог, УЗД-фахівець Разіна Віра Миколаївна на Doc.ua
Лікар першої категорії, більше 50 років в медицині. Доктор проводить огляд, УЗ-діагностику і лікування. Кожні три роки Віра Миколаївна проходить курси підвищення кваліфікації.
Лікар Гінеколог, Онколог Ковальська Інна Олександрівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Професор Інна Олександрівна є заслуженим діячем науки і техніки, її авторству належить 180 наукових статей і 30 патентів, лікар практикує як онкогінеколог, проводить екстрені і планові операції гастроентерологічного і гепатобіліарного профілю.