Сторінка 9: Онкологи в Києві

Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Бабенко Костянтин Петрович на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з колосальним і успішним досвідом роботи. Мамолог і онкохірург вищої категорії. Проводить радикальні органозберігаючі операції, мастектомії в різних модифікаціях, одномоментні і відстрочені пластики молочних залоз. Автор наукових статей з проблем онкомаммологіі
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Отоларинголог, Онколог Цимбалюк Євгенія Миколаївна на Doc.ua
Доктор Цимбалюк Є.Н. є фахівцем з надання невідкладної отоларингологічної допомоги, включаючи первинну хірургічну обробку ран ЛОР-органів, а також займається ендоскопічною хірургією носа, придаткових пазух, гортані, проводить консервативне лікування запалень і інфекцій. Крім отоларингології працює в області онкології, проводить діагностичні та лікувальні обстеження для хворих з патологією голосового апарату. Виконує операції для видалення злоякісних і доброякісних пухлин, з максимальним збереженням органу. Є автором понад 25 науков
Лікар Онколог, Отоларинголог Совєцька Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна володіє найрізноманітнішими сучасними методиками лікування ЛОР-патологій, як консервативними, так і оперативними, віддаючи перевагу малоінвазивним втручанням. Проводить лікування захворювань вуха, горла, носа, а також шиї і голови, як у дорослих, так і у дітей (від 3 років)
Лікар Акушер-гінеколог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Тептюк Єлизавета Валеріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, ефективно вирішує питання, пов'язані з порушеннями менструального циклу, клімактеричних розладами, займається веденням вагітності і лікуванням безпліддя, проводить терапію передракових станів, лікує запальні та інфекційні патології.
Лікар Мамолог, Онколог, Дерматоонколог Гусєва Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар - досвідчений і кваліфікований лікар в області дерматології, онкології, мамології та хірургії. Є регулярним учасником престижних наукових семінарів і з'їздів дерматологів. Лікар постійно вдосконалює свої знання і кваліфікацію, завдяки відвідуванню курсів в своїй області. Спеціалізується на діагностиці та терапії хвороб шкіри, грибкових інфекцій нігтів, волосся, новоутворень шкіри, онкологічних захворювань.
Добробут (Борис) на м. Осокорки
пр-т Бажана, 12 ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Дерматовенеролог, Андролог, Дерматоонколог, Онколог Солярик  Володимир Валерійович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні шкірних захворювань, (дерматити, кропив'янка, псоріаз, екзема та ін.) та інфекцій, які передаються статевим шляхом (генітальний герпес, хламідіоз, ВПЛ, трихомоніаз та ін.). Володіє всіма методами видалення новоутворень шкіри.
Лікар Отоларинголог, Онколог Вітер Валентина Кузьмівна на Doc.ua
Отоларинголог, спеціалізується на роботі з дорослими пацієнтами та дітьми, також працює у напрямку онкоотоларингологіі, має вищу категорію. Спеціаліст виконує на вусі, горлі і носі оперативні втручання.
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Сорокін Ігор Володимирович на Doc.ua
Ігор Володимирович спеціалізується на діагностиці та лікуванні пацієнтів в області онкології, доктор веде пацієнтів з хірургічними патологіями, також володіє різними методиками лікування патологій молочних залоз.
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Комплексна консультація лікаря-онколога (мамолога) в клініці (включаючи УЗД молочних залоз) - 940 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Мамолог, Онколог Балицька Олена Вікторівна на Doc.ua
Онколог-мамолог Олена Вікторівна працює з доброякісними і злоякісними новоутвореннями грудної залози і мастопатіями. Лікар Балицька практикує як клінічний ординатір в провідній установі онкологічного профілю - Національному інституті раку. Веде наукову роботу під керівництвом найбільш авторитетного онколога-мамолога України Івана Смоланки. Володіє англійською мовою, регулярно відвідує українські та зарубіжні конгреси, конференції, семінари за своїм профілем. Є оперуючим онкологом
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Стрижаков Станіслав Олександрович на Doc.ua
Станіслав Олександрович - акушер-гінеколог, лікар УЗД, ендоскопіст, а також оперуючий гінеколог, який спеціалізується на малоінвазивній хірургії, здійснює операції з видалення міоматозних вузлів, видалення матки, пластичні операції при опущеннях / випаданні стінок піхви. Також спеціалізується на оперативному лікуванні ендометріозу, гістероскопічних операціях і лікуванні патологій шийки матки