Сторінка 12: Онкологи Києва

Лікар Акушер-гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Федуліна Інна Вікторівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД має досвід роботи в практичній гінекології більше 19 років. Проводить діагностичні та лікувальні гінекологічні процедури і маніпуляції, грамотно призначає лікування при фіброміомі матки, ендометріозі, полікістозі яєчників, запальних захворюваннях матки і придатків, захворюваннях, що передаються статевим шляхом та ін. патології жіночої репродуктивної сфери
Лікар Онколог, Хірург Остапенко Юрій Вікторович на Doc.ua
Юрій Вікторович - онкогінеколог, мамолог, спеціалізується на лікуванні пухлин щитовидної залози. Займається лікуванням раку нирок, печінки, шлунка, щитовидної залози, шкіри і ін. Проводить онкологічні та пластичні операції на молочній залозі. Виконує біопсію органів, лапароскопію, гістероскопію і онкологічні операції будь-якого ступеня складності
Лікар Мамолог, Онколог, Дерматоонколог Ігнатова Марія Артурівна на Doc.ua
Проводить діагностику та лікування таких захворваюнь, як мастопатіі, аденоми, прості кісти, лактостаз, гіперпролактинеміі, запалення молочної залози.
Лікар Онколог Земсков Сергій Володимирович на Doc.ua
Сергій Володимирович є стипендіатом Німецької служби академічного обміну, членом Європейських співтовариств онкологів, Міжнародних спільнот панкреатології і хірургів, доповідачем і учасником багатьох конференцій та конгресів з міжнародною участю, кваліфікованим хірургом і онкологом.
Лікар Онколог, Хірург Лукашенко Андрій Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на абдомінальній і торакальній онкології. Займається лікуванням нейроендокринних пухлин, заочеревинних сарком, ГИСТ пухлин. Виконує хірургічні операції різних ступенів тяжкості
Лікар Онколог, Хірург Юзвик Костянтин Олексійович на Doc.ua
Лікар Онколог Радецька Валентина Валентинівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Онколог, хіміотерапевт, область професійного інтересу лікаря - діагностика і терапія пухлин лімфатичної тканини - лімфом всіх типів, судинних ракових пухлин, проведення хіміотерапевтичного лікування.
Лікар Онколог Вишневецька Ангеліна Віталіївна на Doc.ua
Лікар Отоларинголог, Онколог Колесник Тарас Ігорович на Doc.ua
Колесник Тарас Ігорович — лікар-отоларинголог, лор-онколог. Веде клінічний прийом пацієнтів у напрямку вухо/горло/ніс. Володіє методиками діагностики та лікування риносинуситів, тонзилітів, отитів, ларингітів. Проводить ендоскопічний огляд ЛОР-органів, кріотерапію мигдалин. Виконує малі хірургічні операції ЛОР-органів та планові оперативні втручання
Лікар Онколог Чорна Наталія Станіславівна на Doc.ua
Клінічний онколог. Виконує хіміотерапію онкологічних захворювань (рак легенів, рак яєчників, рак шийки матки, нирково-клітинна карцинома)