Сторінка 13: Онкологи в Києві

Лікар Хірург, Онколог Миценко Ігор Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на онкохірургії, баріатричній і лапароскопічній хірургії. Проводить планові і екстрені оперативні втручання при захворюваннях і травмах органів черевної порожнини, злоякісних новоутвореннях шлунка, тонкого кишечника, ободової і прямої кишки, печінки, підшлункової залози, селезінки, брижі, органів тазу, заочеревинного простору, м'яких тканин. Володіє всім спектром первинних, повторних, відновлювальних і реконструктивних операцій при вищевказаних патологіях
Київська обласна клінічна лікарня «Відділення хірургії»
вул. Багговутівська, 1на карті
Шевченківськийм. Дорогожичі
Лікар Хірург, Онколог, Мамолог Савчук Сергій Антонович на Doc.ua
Лікар володіє всіма видами хірургічного лікування раку молочної залози і доброякісних новоутворень. Нагороджений почесною грамотою МОЗ України за вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я та високий професіоналізм
Лікар Онколог, Гінеколог Ковальська Інна Олександрівна на Doc.ua
Ковальська Інна Олександрівна
Доктор медичних наук
31рік досвіду
Професор Інна Олександрівна є заслуженим діячем науки і техніки, її авторству належить 180 наукових статей і 30 патентів, лікар практикує як онкогінеколог, проводить екстрені і планові операції гастроентерологічного і гепатобіліарного профілю.
Клініка академіка Земскова
пр. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 59 б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус)на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Гінеколог, Онколог, Ендокринолог, УЗД-фахівець Личутіна Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: кольпіт, цервіцит, ектопія, хламідіоз, гонорея, кандидоз, дисплазія та інші. Еріка Леонідівна постійно удосконалює свої навички кваліфікації на курсах і семінарах. Веде прийом для пацієнтів з 16 років
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Онколог, Дерматоонколог Дедков Сергій Анатолійович на Doc.ua
Сергій Анатолійович лікує рак шкіри (меланома), виконує дерматоскопію, панч біопсію шкіри, займається видаленням новоутворень шкіри, бородавок і папілом
A Loft of health, центр здоров’я
вулл. Трускавецька, 4б, ЖК Riverstoneна карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Онколог, УЗД-фахівець Разіна Віра Миколаївна на Doc.ua
Лікар першої категорії, більше 50 років в медицині. Доктор проводить огляд, УЗ-діагностику і лікування. Кожні три роки Віра Миколаївна проходить курси підвищення кваліфікації.
Медичний центр «Здоров'я»
Консультация онколога — 350 грн, диагностика — 500 грн
Максима Кривоноса, 14на карті
Солом'янський
Лікар УЗД-фахівець, Онколог, Хірург Абдуллін Рафаїл Радікович на Doc.ua
Хірург онколог-мамолог вищої категорії. Лікар ультразвукової діагностики другої категорії. Займається діагностикою, медикаментозним і хірургічним лікуванням, профілактикою доброякісних, злоякісних, передпухлинних, запальних та інших захворювань молочних залоз, а також патології їх функціонування (фіброма молочної залози, лактостаз, аденома молочної залози і т. Д.). Автор 10 наукових статей в медичних виданнях
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог Злобенець Сергій Олександрович на Doc.ua
Проктолог-хірург, який веде клінічну практику понад 15 років. Також є досвідченим фахівцем з лікування онкологічних хвороб за профілем проктології. Доктор Злобенец виконує хірургічні операції, проводить ультразвукові дослідження з проктології.
Київська обласна клінічна лікарня «Відділення проктології»
улица Баггоутовская, 1на карті
Лук'янівкам. Дорогожичі
Лікар Онколог Сушик Лілія Миколаївна на Doc.ua
Сушик Лілія Миколаївна
Досвідчений лікар-онколог, спеціалізується на таких захворюваннях як рак молочної залози, кишечника, легенів, яєчників, доброякісні пухлини молочної залози. Пріоритетний напрямок роботи - хіміотерапія. Також має досвід поліклінічного прийому пацієнтів
Клініка Варта
вул. Ломоносова, 33/43на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Хірург, Онкоуролог, Онколог, Уролог Стаховський Олександр Едуардович на Doc.ua
Кандидат медичних наук, хірург-онкоуролог. Спеціалізується на малоінвазивних оперативних втручаннях при пухлинах нирок і передміхурової залози. Експерт мультидисциплінарного підходу до лікування раку сечового міхура. Є автором 140 наукових публікацій і 8 патентів