Сторінка 16: Онкологи в Києві

4.6
Лікар Онколог, Ендоскопіст Гонта Олена Олегівна на Doc.ua
Гонта Олена Олегівна проводить діагностику і розробляє план лікування: раку шлунка, легень, молочних залоз, шкіри, колоректального раку і інших злоякісних захворювань різної локалізації. Курирує лікувальний процес. Займається реабілітацією пацієнта
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
Моя Клініка на м. Осокорки
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
4.5
Лікар Онколог Рижкова Юлія Володимирівна на Doc.ua
Клінічний онколог, променевий терапевт. Надає консультативну допомогу з метою призначення дистанційної променевої терапії при будь-якій онкологічній патології. Володіє всіма сучасними методами діагностики і лікування раку основних локацій. Бореться з раком за допомогою: хіміотерапії, таргетної і імунологічної терапії
Клініка Варта
вул. Ломоносова, 33/43на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
4.4
Лікар Онколог Кожухар Олена Валентинівна на Doc.ua
Клінічний онколог, хіміотерапевт. Лікар першої категорії. Спектр професійної діяльності Олени Валентинівни: консультації пацієнтів з підозрою на онкопатологію і онкопацієнтів, проведення хіміотерапії, імунотерапії. Займається лікуванням пухлин різних локацій. Член асоціації онкологів України.
4.1
Лікар Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Самохвалова Альона Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований онкогінеколог займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої статевої системи, а саме пухлинних патологій. Доктор застосовує лапароскопічні методи лікування. Регулярно проходить стажування за спеціалізацією в клініках Європи, Росії, Південної Кореї
Лікар Онколог, Дерматовенеролог Ніколаєва Оксана Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст проводить видалення новоутворень на шкірі, біоревіталізацію, мезотерапію, ботулінотерапію, плазмоліфтинг. Спеціалізується на видаленні різних новоутворень на обличчі й тілі, лікування акне, омолодження шкіри, лікування целюліту.
«Аура», клініка пластики і косметології на Б. Хмельницького
вул. Б. Хмельницького, 10на карті
Шевченківськийм. Театральна
3.7
Лікар Онколог, Гінеколог, Акушер-гінеколог Хімич Людмила Іванівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, онколог, має вищу категорію, проводить диспансерне спостереження гінекологічних хворих, здійснює радіохвильову конізацію шийки матки, кольпоскопію, діатермоконізацію, поліпектомію, лікувально-діагностичні вискоблювання. Проводить лікування гіперпластичних процесів ендометрія, патологій шийки матки (фонових).
1.4
Лікар Онкоуролог, Онколог, Уролог Котов Володимир Анатолійович на Doc.ua
Котов Володимир Анатолійович
Уролог, онкоуролог Котов Володимир Анатолійович виконує такі хірургічні операції: пластика сечоводів і лоханки, відкрита одномоментна аденомектомія, трансуретральна резекція, видалення каменів нирок, сечоводів, сечового міхура, видалення пухлин передміхурової залози, сечового міхура, нирки, яєчка
Лікар Онколог, Хірург Тихонов Володимир Георгійович на Doc.ua
Лікар Тихонов В.Г. є кваліфікованим онкохірургом, фахівцем з оперативного, радіологічного та хіміотерапевтичного лікування онкології різної локалізації. Володимир Георгійович входить в громадську Раду при Міністерстві охорони здоров'я України.
Лікар Нейрохірург, Онколог Вербова Людмила Миколаївна на Doc.ua
Вербова Людмила Миколаївна
Доктор медичних наук
Професор, онколог, нейрохірург. Завідує відділенням нейроонкології (субтенторіальних пухлин) Інституту нейрохірургії з 2010 року. Здійснює оперативне втручання з метою лікування пацієнтів з пухлиною головного мозку. Учасник українських та зарубіжних конгресів і з'їздів. Має більше 180 наукових публікацій, патентні винаходи.
Інститут нейрохірургії ім. акад. Ромоданова НАМН України
ул. Платона Майбороды (Мануильского), 32 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Онколог Немирівський Ігор  на Doc.ua
Спеціаліст клінічної онкології. Виконує променеву терапію раку шкіри і пухлин різної локалізації (молочні залози, шлунково-кишковий тракт, передміхурова залоза, легені)
«Онко.Стоп», Міжнародний центр лікування раку
вул. Коперника, 12 дна карті